Magazin Haberleri » Diziler » Arıza 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Burak’ın Kendisine Arka Çıkmasını Anlayamıyor!
Ali Rıza Burak'ın Kendisine Arka Çıkmasını Anlayamıyor
Ali Rıza Burak'ın Kendisine Arka Çıkmasını Anlayamıyor

Arıza 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Burak’ın Kendisine Arka Çıkmasını Anlayamıyor!

Show Tv’nin fenomen dizilerinden Arıza, 10. yeni bölümüyle 15 kasım pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ali Rıza, Halide’nin kendisini kurtarması karşılığında Burak’la yaptığı anlaşmayı öğrenir. Ona neden bunu yaptığını sorduğunda, kendisinin sevdiği insan için yapamayacağı bir şey olmadığını söyler. Ali Rıza, Halide’nin de kendisini sevdiğini anlayıp sakinleşir ve onu öper. Arıza 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ali Rıza, Burak’ın kendisine arka çıkmasını anlayamıyor.


Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza Burak’ın Kendisine Arka Çıkmasını Anlayamıyor!

Arıza 10. bölüm 2. fragmanında; Cabir, Ali Rıza’nın kardeşini vuracağı sırada Burak içeri giriyor. Bir günde iki kere hayatını kurtarmaya çalışan Burak’ın başka bir amacı olduğunu anlayan Ali Rıza, bunu Halide ile konuşuyor.

İşte Arıza 10. bölüm 2. fragmanı…

ARIZA 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Takas sırasında Ali Rıza, para çantasının içine sinyal alıcı koyuyor. O cihazın sayesinde Cabir’in elindeki kumanda çalışmıyor. Haşmet, Halide’yi görmeye gidiyor. Babasını karşısında gören Halide, mutluluktan havalara uçuyor. Ali Rıza’ya ayrıca teşekkür ediyor ve ona sarılıyor. Burak ise, babasına gidip durumu anlatıyor. Fuat, Ali Rıza olmasaydı herkesin öleceğini anlıyor.

Konsorsiyum toplanıyor. Ali Rıza’ya, herkesin hayatını tehlikeye attığı için kızıyorlar. O sırada Cabir, oradakilerin hepsini görüntülü arıyor ve kardeşini gömdüğünü, on tane mezar kazdığını eğer Ali Rıza’yı kendisine teslim etmezlerse yakınlarını tek tek öldüreceğini söylüyor. Muzaffer, Ali Rıza’ya Cabir’in bulunduğu yerin adresini mesajla bildiriyor. Ali Rıza, doğruca Cabir’in bulunduğu adrese gidiyor ve kapıdaki tüm adamları öldürüp içeri giriyor.

Yaralı bıraktığı adamın telefonundan Cabir’i arıyor ve tek başına geldiğini söylüyor. Cabir, adamlarını gönderip Ali Rıza’nın gözlerini bağlayıp yanına getirtiyor. Cabir, kendisinin gözünün önünde nasıl kardeşini öldürdüyse, aynı şekilde onun kardeşini de gözünün önünde öldüreceğini söylüyor. Ali Rıza, sandalyenin çivisini söküp kelepçeyi açmayı başarıyor. Adamları öldürüp dışarı çıkmayı başarıyor. Mert’in evden birden çıkmasıyla Haşmet’le Sabri, durumu anlayıp onu takip ediyor.

Halide, Burak’la konuşup eğer Ali Rıza’yı kurtarırsa ilişkilerinin onun istediği gibi olacağını söylüyor. O da Ali Rıza’yı bulmak için yola koyuluyor. Ali Rıza, tam Cabir, Mert’i öldüreceği sırada içeri giriyor. Arkasından Haşmet ve Sabri’de geliyor. Cabir, Mert’in kafasına silahını dayayıp onları tehdit ediyor.


Arıza 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halide Ali Rıza’ya Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Patlamada Yaralanan Akın'a Ne Olacak

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Patlamada Yaralanan Akın’a Ne Olacak?

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 20. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir