Çarşamba, Ocak 19, 2022
Ana SayfaÜnlülerArda Turan'ın Satın Aldığı Evin Fiyatı Gündem Oldu!

Arda Turan’ın Satın Aldığı Evin Fiyatı Gündem Oldu!

-

Arda Turan’ın, 2018 yılında bir eğlence mekanında Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın” dediği iddia edilmişti. Bunun üzerine ikili kavga etmiş, olay mahkemeye taşınmıştı. Arda Turan’ın Satın Aldığı Evin Fiyatı Gündem Oldu!

Aslıhan Turan Kimdir?

Satın Aldığı Evin Fiyatı Dudak Uçlattı!

Geçtiğimiz haziran ayında ikinci çocuklarını kucaklarına alan Arda Turan ve Aslıhan Doğan, aile genişleyince daha büyük bir ev satın aldı. Turan, tepeden tırnağa yenilediği villaya toplamda 5 milyon dolar ödedi.

Şarkıcı Berkay, Futbolcu Arda Turan İle Olan Kavgası!

Arda Turan, cinsel taciz suçlamasından beraat etmişti. Mahkeme, Berkay Şahin hakkında ‘hakaret’ suçundan ceza verilmesine yer olmadığına hükmetmişti.

Berkay Şahin Kimdir?

‘Korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek’, ‘ruhsatsız silah bulundurmak’, ‘kasten yaralama’ suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verilen futbolcunun daha önce kasıtlı bir suçtan mahkum olmamasını dikkate alan mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bırakmıştı.

Arda Turan'ın Satın Aldığı Evin Fiyatı Gündem Oldu!

Arda Turan’ın Satın Aldığı Evin Fiyatı Gündem Oldu!

Geçtiğimiz haziran ayında ikinci çocuklarını kucaklarına alan Arda Turan ve Aslıhan Doğan, aile genişleyince daha büyük bir ev satın aldı. Turan, tepeden tırnağa yenilediği villaya toplamda 5 milyon dolar ödedi. 2018 yılında nikah masasına oturan Aslıhan Doğan ile Arda Turan, ilk çocukları Hamza Arda’yı Ekim 2018’de kucaklarına almıştı. Çift, ilk çocuklarının ardından arayı uzatmayarak ikinci çocuklarını yaptı.

Geçtiğimiz haziran ayında ikinci oğulları Asil Aslan’ı kucaklarına alan Turan çifti, ailenin genişlemesiyle birlikte oturdukları siteden daha büyük bir ev satın aldı. Satın aldıkları evi baştan aşağı yenileyen Arda Turan’ın, evine ödediği ücret dudak uçuklattı.

Beykoz Çubuklu Vadi’de ev satın alan Turan’ın, yaptığı toplam masraf, 5 milyon dolar 37 milyon TL olmuştur. İki dönüm bahçe içinde yer alan, beş oda üç salondan oluşan 600 metrekarelik villayı tepeden tırnağa değiştiren çiftin, birkaç çocuk daha yapacağı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Fırat Barış'ı Hatırlıyor Mu

Mahkum 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fırat Barış’ı Hatırlıyor Mu?

0
Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Mahkum, 6. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Kaza yapan Büge bir kişinin ölümüne neden...