Pazar, Ocak 23, 2022
Ana SayfaDizilerAnnemizi Saklarken 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dündar Handan'la Evlendiğini Açıklıyor!

Annemizi Saklarken 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dündar Handan’la Evlendiğini Açıklıyor!

-

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 5. yeni bölümüyle 5 ocak 2022 tarihinde ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Handan, Dündar’a üç çocuğu olduğunu söyleyemez. Ertesi gün onunla buluşunca yüzüğü bırakıp gider. Onun kendisinden vazgeçemeyip kapısına gelmesini bekler. Ama olmayınca onunla evlenmeyi kabul eder. Handan, çocuklarına yalan söyleyip Dündar’la evlenmeye gider. Handan ile Dündar, evlenir. Annemizi Saklarken 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Dündar, Handan’la evlendiğini açıklıyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Dündar Handan’la Evlendiğini Açıklıyor!

Annemizi Saklarken 5. bölüm 1. fragmanında; Handan, Dündar’la evlendikten sonra onun evine gidiyor. Füsun, Handan’ı gelinlikle görünce şok oluyor. Onun kendisiyle evleneceğini zannedip gelinlikle bekleyen Füsun hemen Dündar’a sesleniyor. Dündar, ona Handan’la evlendiğini açıklıyor. Bora, Derya’nın yanına annesi hakkında konuşmak için gidiyor. Füsun, hamile olduğunu öğreniyor.

İşte Annemizi Saklarken 5. bölüm 1. fragmanı…

ANNEMİZİ SAKLARKEN 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Handan, Dündar’ın çocuk istemediğini söylemesinden sonra ona gerçekleri anlatamaz. Onun, kendisinin çocukları olduğunu duyunca evlenmekten vazgeçeceğini düşünür. Dündar’ın yüzüğünü kabul edip eve gider.

Dündar, o günün sabahı ablasını ve çocukları Fransa’ya tatile gönderir. Füsun, Dündar’ın bir şeyler karıştırdığını anlar. Dündar ona, yakında herkese büyük bir sürpriz yapacağını söyler. Çocuklar, Handan’ın parmağındaki yüzüğü görür. Handan, onlara çakma bir yüzük olduğuna inandırır.

Ertesi gün Dündar Handan’ı almaya gelir. Derya, annesini Dündar’ın arabasına binerken görür. Handan, Dündar’ın arabasına bindikten sonra ona gerçekleri anlatamayacağı için yüzüğü bırakıp gider. O gece Dündar, sabaha kadar hiç uyumaz. Füsun, Dündar’ın yanına gider ve onun çekmecesinde yüzük bulur.

Onun o yüzüğü kendisine alacağını düşünüp sevinir. İş yerine gidip Dündar’ın, bir organizasyon yaptığını öğrenir ve onun kendisine evlenme teklifi için bir sürpriz yapacağını düşünmeye başlar.

Handan, çocuklarını babaannelerine götürür. Nedret, Handan’la yalnız kalır ve onu yine rencide eder. Handan’ın tüm yolları tıkanır. Herkes Handan’ın çocukları olduğu için mutlu bir evlilik yapamayacağını ve çocukları olduğu için onu kimsenin istemediğini düşünür.

Handan, kovulduğu iş yerine gelinlik bakmaya gider. Füsun onun oraya geldiğini öğrenip oraya gider. Onu rezil etmek için elinden geleni yapar. Handan, çok rencide olunca Dündar’ın evlenme teklifini kabul etmeye karar verir.

Dündar, evdekilere ve şirkete hasta olduğu yalanını uydurur. Bu arada Füsun, kendisine Dündar’ın sürpriz evlenme teklifi edeceğini düşünüp kıyafet ayarlar. Handan, Kıbrıs’a gideceğini söyleyip çocuklarıyla vedalaşır. Ama Derya, annesini takip eder ve onun Dündar’ın konağına gittiğini görür.

Nikah memuru da gelince annesinin Dündar’la evlendiğinden emin olur. Onu kapıda beklerken Dündar’ın oğlu görür. O da onunla aynı şoku yaşar.

Annemizi Saklarken 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Handan İle Dündar Evleniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Kırmızı Oda Dizisinin 58. Yeni Bölümü Ne Zaman

Kırmızı Oda Dizisinin 58. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

0
Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda’nın yayınlanan son bölümünde; Pembe, babası öldükten sonra İstanbul’a taşınmalarını ve Bünyamin’le nasıl evlendiklerini anlatır. Dara’nın...