Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Alperen Duymaz’la Çukur Dizisinde Her Şey Baştan Yazılacak!

Alperen Duymaz’la Çukur Dizisinde Her Şey Baştan Yazılacak!

-

Oyuncu Alperen Duymaz Çukur dizisine transfer oldu! “Bodrum Masalı, Acı Aşk, Tatlı Küçük Yalancılar” gibi dizi filmlerden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Duymaz, Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’da alacağı rolle, tüm dengeleri değiştirecek!

Alperen Duymaz’la Çukur Dizisinde Her Şey Baştan Yazılacak!

Show TV’de bu sezon yayınlanmaya başlayan hem oyuncu kadrosu ve hem de konusuyla büyük beğeni alan Çukur dizisi; her hafta, dizide olacak heyecanlı gelişmelerle gündeme geliyor. Bu kez de yeni transfer olan oyuncusu Alperen Duymaz’la gündemde olan dizi film, oyuncu kadrosuna yeni bir kilit karakter daha eklemiş bulunuyor.

Alperen Duymaz’la Çukur Dizisinde Her Şey Baştan Yazılacak!

Alperen Duymaz Bodrum Masalı’ndan Sonra Yeniden Dilan Çiçek ile…

Show TV’nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden Çukur dizisi ile ilgili yapılan duyuruda, Alperen Duymaz’ın diziye transfer olduğu bildirildi. Oyuncu Duymaz’ın canlandıracağı “Komiser Emrah” karakteriyle, Çukur’da her şey yeni baştan yazılacak gibi görünüyor. Bir diğer önemli husus ise “Bodrum Masalı” dizisinde Dilan Çiçek Deniz’in abisi olarak rol alan Duymaz, Çukur’da da yine Dilan’ın abisi olarak rol alacak.

Alperen Duymaz’la Çukur Dizisinde Her Şey Baştan Yazılacak!

Çukur’da, Sena’nın komiser abisi Emrah’ın ortaya çıkıp mahalleye gelişiyle; başta Koçovalılar olmak üzere, acaba Çukur’da neler değişecek? Neler olacak? Komiser Emrah’ın diziye girişiyle Çukur’da tüm dengeler altüst mü olacak? İzleyip göreceğiz…

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu

 

 

 

 

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Özlem Balcı Diva’ya Ateş Püskürdü

Oyuncu Özlem Balcı Diva’ya Ateş Püskürdü: ‘Bülent Ersoy Sırtında Ceset Taşıyor’

0
TRT1 'de ekranlarında yayınlanan 'Seksenler' adlı dizinin başarılı oyuncusu Özlem Balcı’dan kürk giyen sanatçı Bülent Ersoy’a ağır sözler geldi! Ünlü oyuncu "Günlerce Ağladım" dedi....