Ana SayfaÜnlülerAli Sürmeli'nin Yoğum Bakımdaki Son Durumu...

İlgili Postlar

Ali Sürmeli’nin Yoğum Bakımdaki Son Durumu…

27 Eylül Pazar günü kusma ve hıçkırık şikayetleriyle ve yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması sebebiyle Acıbadem Kadıköy Hastanesi acil servisine gelen ve acil bir durumla ameliyata alınan ünlü oyuncu Ali Sürmeli yoğun bakım durumu hakkında bilgiler geldi. Ünlü oyuncu hayati tehlikesini atlattımı? Detaylar Haberimizde..

Çarpışma Dizisine Yeni Transfer Oyuncu! Cansız Karakterini Kim Canlandıracak?

Ali Sürmeli’nin Yoğum Bakımdaki Son Durumu…

Ünlü sanatçının son sağlık durumuyla alakalı yazılı bir açıklama yapan Acıbadem Kadıköy Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ferda Çağavi, şu ifadelere yer verdi…

Ali Sürmeli Kimdir?

Tedavisi Serviste Devam Edecek…

“Hastamız 27 Eylül Pazar günü, kusma ve hıçkırık şikayetiyle hastanemizin acil servisine başvurdu. Yaptığımız tetkiklerde beynin sağ ön tarafında yüksek tansiyona bağlı kanama tespit edildi ve aynı gün ameliyata alındı. Ameliyatının ardından yoğun bakımda tedavisi devam eden sanatçımızın ameliyat sonrasında oluşan kafa kemiği defektini 2 Ekim Cuma günü gerçekleştirdiğimiz operasyonla giderdik. Genel durumu iyi olan hastamızı yoğun bakımdan çıkartarak, servise aldık. Ali Sürmeli’nin bundan sonraki tedavisi serviste devam edecek. Kendisine acil şifalar diliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler