Magazin Haberleri » Ünlüler » Aleyna Tilki’den Amerika’ya Gönderme!
Aleyna Tilki

Aleyna Tilki’den Amerika’ya Gönderme!

Ünlü Türk pop şarkıcı olan “Cevapsız Çınlama” ile milyonlara dinleten Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde Amerikaya gitmiştir. Sosyal medyadan göndermeler yaparak takipçilerini bir hayli etkilemiş İngilizce yorum yaparak Amerikaya gönderme yapmıştır.


Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilkiden Sürpriz!

Aleyna Tilki

Fransa’da tatilinin tadını çıkaran ve Eyfel kulesi altında fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Sosyal medyadan gönderiler paylaşmıştır. Gönderilerinin altına ingilizce olarak “Merhaba Amerika! Sana büyük bir sürprizim var” diyerek takipçilerini merak ettirmiştir takipçilerinden gönderilere “Sürpriz inşallah güzel bir şarkı olur” diyerek herkesi meraklandırmış ve Aleyna Tilki’nin sürprizlerini bekliyorum mesajı vererek magazin dünyasının gündemine oturmuştur.

Aleyna Tilki’den Amerika’ya Gönderme!

Ünlü Türk pop şarkıcı olan “Cevapsız Çınlama” ile milyonlara dinleten Aleyna Tilki, Fransa tatilinden sonra Türkiye’ye gelip ondan sonra ise eğitim için Amerika’ya gitmiştir. ABD’ye yerleşen Aleyna Tilki California’da eğitimine devam etmiş ve ilk fotoğrafını yayınlamıştır. Gönderilerinin altına “Merhaba Amerika! Sana büyük bir sürprizim var” diyerek herkesi meraka sarmıştır. Geçtiğimiz aylarda ise eyfel kulesinde çektiği fotoğraflarda eleştiri alan Aleyna Tilkinin dudakları hakkında çok konuşulmuştur. Dudaklarına sanki adeta estetik yaptırmış gibi görünen Aleyna Tilkinin takipçileri “Dudaklarına ne oldu” diye bir sürü soru sorulmuştur ve dudaklarına dolgu yaptırdığı iddia edilmiştir.


Aleyna Tilki

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Ezhel'den Norm Ender'e Sert Çıkış!

Ezhel’den Rapçileri Hedef Alarak Şarkı Çıkaran Norm Ender’e Sert Çıkış!

Ünlü Türk rapçi ve söz yazarı Ezhel, Mekanın Sahibi şarkısıyla kendisi de dahil olmak üzere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir