Perşembe, Mayıs 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 8. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ömer Rüya'ya Aşkını İtiraf Edebilecek...

Alev Alev 8. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ömer Rüya’ya Aşkını İtiraf Edebilecek Mi?

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Alev Alev, 8. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Rüya, Ömer’i yaralı bir şekilde ambulansa bindirir. Ona daha kalbinin yerini söyleyeceğini söyler. Cemre, kuruldan çıkıp Çelebi’ye raporun çaktığını artık sonuçları değiştirmeye günün yetmeyeceğini söyler. O da, oraya sonucun alındığından emin olmaya geldiğini söyler. Atlas evde yanlışlıkla bir yangın çıkarır. İskender, gözünü açar açmaz Tomris’e kendisini Ali’nin bıçakladığını söyler. Çiçek, Ali’yi kurtarmak için ne yapacak? Alev Alev 8. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ömer, Rüya’ya aşkını itiraf edebilecek mi?

Perşembe Dizileri 2020

Ömer Rüya’ya Aşkını İtiraf Edebilecek Mi?

Alev Alev dizisinin 8. bölüm 3. fragmanında; Ömer, Rüya’ya sırılsıklam aşık oluyor. Rüya da ona. Ama ikisi de ilk adımı karşısındakinden bekliyor. Rüya, sürekli pencereden bakıp onun gelip kendisine aşkını ilan etmesini bekliyor. Ömer, Ozan’la birlikte meyhaneye gidiyor ve Rüya’ya nasıl aşık olduğunu söyleyeceğini düşünüyor. Ozan, ona cesaret veriyor.

İşte Alev Alev 8. bölüm 3. fragmanı….

ALEV ALEV 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, Rüya’nın Cemre’ye yardım ettiği için babasının tüm iş bağlantılarını kestirir ve beş parasız kalır. Ömer ile Ozan, Cemre’nin evine eşyalar alır. Rüya’da eşyalarını satıp paranın bir kısmını Cemre’ye verir. Bir kısmıyla da evde kullanacakları kap kaçak alır. Cemre, o parayla Ozan’ın annesine iki aylık kira parası verir. Çelebi, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır.

Çiçek, Ali’yle konuşunca onun kendisini bu halde de kabul edebileceğini öğrenir ve ona kendi kimliğini açıklamak ister. Tomris ise, ona engel olur. Ömer, Ozan, Cemre ve Rüya, evlerinde ilk günü beraber geçirip gülüp oynar. Ali, hizmetçiye Şimay hanımın İskender’i yanına çağırdığını söyler. O da İskender’i arayıp söyler. Ali, İskender’e pusu kurar ve onu bahçede bıçaklar.

Çiçek, o anları görür ve Ali’yi içeri götürüp sakinleştirir. Ondan teslim olmamasını ister. Rüya’yı arayan Çiçek, onu yanına çağırır. Ömer’le birlikte Rüya, Ali’yi alıp götürür. Tomris, İskender’in ameliyatına girer ve abisiyle annesine onun bir böbreğini kaybettiğini söyler. Güvenlik görüntüsünü alan Tomris, Çiçek’le bir anlaşma yapar. Eğer, kimliğini Ali’ye açıklamazsa o görüntüleri polise vereceğini söyler ve İskender’i vuran kişinin Bülent olduğunu ihbar eder.

Cemre, akıl sağlığı yerinde raporunu alması için Çelebi’nin bir şeyler yapacağını anlayıp bir gün öncesinden gidip hastanede bekler. Çelebi’nin adamının doktorun yanına çantayla girdiğini ve çıktığını görüntülür. Ertesi gün heyetin karşısına çıkar. Cemre, heyeti etkileyecek çok güzel bir konuşma yapar.

Alev Alev 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İskender Kendisini Ali’nin Bıçakladığını Hatırlıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...