Cuma, Mayıs 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Ozan'ı Öldürtüyor Mu?

Alev Alev 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Ozan’ı Öldürtüyor Mu?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 24. yeni bölümüyle 22 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Çelebi, tutuklanıp hapse atılır. İçeri girmesine İskender’in yardımcı olduğunu anlayınca ondan intikam almak için önce Rüya’nın babasının ölümünü onun üzerine atar. Sonra Bülent’in, cesedini buldurup cinayeti İskender ile Çiçek’in işlediğini ihbar ettirir. Alev Alev 24. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Çelebi, Ozan’ı öldürtüyor mu?

Perşembe Dizileri 2020

Çelebi Ozan’ı Öldürtüyor Mu?

Alev Alev 24. bölüm 1. fragmanında; Rüya, Cemre’yle vedalaşıyor. Cemre, Ömer’le konuşup Rüya’yı seviyorsa onun peşinden gitmesini istiyor. Ozan, aldığı yüzükle Cemre’nin yanına gidiyor. Çelebi, adamından Ozan’ı öldürmesi için gönderiyor. Cemre, gördüğü şey karşısında donup kalıyor.

İşte Alev Alev 24. bölüm 1. fragmanı…

ALEV ALEV 23. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, işlediği bir çok suçtan yargılanmak üzere hapse atılır. Kendisinin hapisten çıkmasının zor olduğunu anlayan Çelebi, tüp suçları İskender’e atmak için avukatıyla planlar yapar. Cemre, Çelebi’den boşanıyor ve mahkeme kararıyla kızının velayetini de alır.

Ozan ile Ömer, Cemre’ye muhteşem bir karşılama hazırlar. Rüya, Cemre’ye sürpriz yapıp yeni bir ev tutar. Depodaki eşyalarına da getirtir. Ömer ile Cemre, evi boyayıp yerleştirmeye başlar. Çelebi, Rüya’yı yanına çağırır. Ona, babasının ölümüne İskender’in neden olduğunu, elinde bunu ispatlayacak görüntüler olduğunu söyler.

Rüya, görüntüleri izleyip İskender’in babasını evden zorla çıkarttığını görüp hemen onun hakkında şikayette bulunur. İskender, göz altına alınır. Çiçek, Rüya’yı kaybetmek uğruna İskender’e babasının yerini kendisinin söylediğini, durumun gördüğü gibi değil onun babasını kurtarmak için evden çıkarttığını söyler.

Rüya, Çiçek’in bu yaptığını kabul etmeyip onu kovar. Daha sonra düşünüp Çelebi’nin yapmak istediği şeyi anlar ve İskender’e olan şikayetini geri çeker. Çelebi, bu sefer avukatına Bülent’in cesedini bulup cinayeti Çiçek ile İskender’in işlediğini ihbar etmesini ister.

Ömer, Cemre’yi yemeğe çıkarır. Ardından onu sahile götürüp, hazır olduğu zaman kendisiyle evlenmek isteyip istemediğini sorar. Rüya, İzmir’deki iş teklifini kabul edip oraya taşınmaya karar verir. Ömer, bu durumu öğrenince çok üzülür. Polisler gelip Tomris’i teşhis için hastaneye götürür. Bulunan cesedin Bülent’e ait olduğu ortaya çıkar.

Çiçek, kara kara düşünmeye başlar. Polisler yine eve gelip, Çiçek’i Bülent’i öldürmek suçundan göz altına alır. Atlas, Çiçek’in arkasından ‘Anne’ diye bağırıp ağlar. Rüya, Çiçek’in götürülmesini öylece izler. Ardından İskender’de, cinayet suçlamasıyla göz altına alınır.

Alev Alev 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çiçek’i Zor Günler Bekliyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hazal Kaya: Çok Zorlandım, Çok Yoruldum Ama Hep Çok Sevdim

Hazal Kaya: Çok Zorlandım, Çok Yoruldum Ama Hep Çok Sevdim

0
Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin set fotoğrafçısı Şinasi Serçe, sette çekilen fotoğrafı Instagram'da paylaşınca, Hazal Kaya da aynı fotoğrafı sayfasında yayınladı....
Defne Samyeli Yaza Hazır!

Defne Samyeli Yaza Hazır!

Onur Saylak ve Gözde Yılmaz'dan Nikah Fotoğrafı

Onur Saylak ve Gözde Yılmaz’dan Nikah Fotoğrafı

Demet Özdemir'den Duygusal Veda

Demet Özdemir’den Duygusal Veda Paylaşımı