Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Kızının Yanında Cemre'ye Saldırıyor!

Alev Alev 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çelebi Kızının Yanında Cemre’ye Saldırıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 16. yeni bölümüyle 25 şubat perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İskender, Ömer’in karşısına çıkar ve onun başka kadınların derdine derman olduğunu, onun annesinin ne halde olduğunu bilip bilmediğini sorar. Ömer, donup kalır. Alev Alev 16. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Çelebi, kızının yanında Cemre’ye saldırıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Çelebi Kızının Yanında Cemre’ye Saldırıyor!

Alev Alev 16. bölüm 1. fragmanında; Cemre, boşanma davası sonuçlana kadar Güneş’in velayetinin kendisine verildiğini öğrenip, sevinçten havalara uçuyor. Hemen, Güneş’i alıp evine getiriyor. Çelebi, kızını alan Cemre’nin evine gidiyor. Güneş’in gözü önünde Cemre’nin boğazına sarılıp onu boğmaya çalışıyor.

İşte Alev Alev 16. bölüm 1. fragmanı…

ALEV ALEV 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Cemre, Tomris, Çicek ve Rüya, Çelebi’nin başkanlığa adaylığına baskın yaptıktan sonra, tüm gazetelerde haberlere yer alır. Çelebi, hemen kendisini darp ettiğini söyleyen kadını bulup onun evine gider. Onun, ifadesini geri çekmesini sağlar.

Kadın basına, baskı altında öyle bir şey yaptığını ve kesinlikle Çelibi’nin kendisini o parkta darp etmediğini söyler. Çelebi, Cemre’nin yanına gelip anlaşmanın artık geçersiz olduğunu söyleyip, Güneş’i ondan uzağa kaçırdığını söyler. Cemre, karakola gidip Çelebi’nin kızını kendisinden kaçırdığı için şikayette bulur.

Nezarete atılan Cemre’yi, Çelebi kurtarmaya gelir. O ise, onun bunu yapmasına izin vermez. Rüya, gelip Cemre’yi nezaretten kurtarır. Parti, Çelebi’nin çıkan haberlerden sonra başkanlık adaylığından çekilmesini ister. Çelebi ise, bunu kendisinin duyurmak istediğini söyler.

İskender, abisi tarafından yine bir oyuna getirilir. Hem onu, şirketin yönetin toplantısında başkanlık etmesini ister. Hemde, onun toplantıya başkanlık etmesine izin vermez. Bu durum İskender’in abisinin gerçek yüzünü görmesine neden olur. Bülent’in, kumar borçları birikir ve Tomris’ten para ister.

Tomris, Bülent’in istediği parayı verir. Ancak, karşılığında istediği sözleşmeyi ona imzalatır. Ozan, inşaatta güvenlik önlemleri almadan işçileri çalıştırmak istemez. Amcası, ona karşı çıkar. Ondan habersiz inşaata devam ettirir. Bir kişinin, şantiyede düşmesinden sonra tüm sorumluluk Ozan’a kalır.

Alev Alev 16. Bölüm Ön İzleme Yayında! İskender Ömer’i Annesiyle Tehdit Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Kıvanç Tatlıtuğ'un Ege Yatırımı Dudak Uçuklattı

Kıvanç Tatlıtuğ’un Ege Yatırımı Dudak Uçuklattı

0
Kıvanç Tatlıtuğ Ege'de yeni bir yatırım yaptı. Ege aşkı bilinen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Ege'deki yatırımlarına yenisini ekledi. Kıvanç Tatlıtuğ'un Ege yatırımı dudak uçuklattı. İşte...
Müslüm Gürses Hakkında Az Bilinenler

Müslüm Gürses Hakkında Az Bilinenler