Ana SayfaDizilerAldatmak 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Güzide Oylum'un Hamile Olduğunu Öğreniyor Mu?

İlgili Postlar

Aldatmak 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Güzide Oylum’un Hamile Olduğunu Öğreniyor Mu?

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 26. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Tarık, kendisini zehirleyen kişinin Yeşim olduğunu anlar. Güzide, Ali Sezai’nin hapiste olduğunu öğrenip onu ziyarete gider ve ona bu komployu Tarık’ın yaptığını anlar. Öte yandan Behram, tam Oylum bebeği aldıracağı sırada karşısına çıkar ve ona, eğer bu bebeğin canını alırsa kendisinin de çok kişinin canını alacağını söyler. Güzide, Tarık’ın oyunlarla aldığı evini tekrar geri alır. Eve gidip Tarık’ı o evden kovar. Tarık’da, valiziyle evden ayrılmak zorunda kalır. Aldatmak 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Güzide, Oylum’un hamile olduğunu öğreniyor mu?

Güzide Oylum’un Hamile Olduğunu Öğreniyor Mu?

Aldatmak 26. bölüm 2. fragmanında; Oylum, Behram’la birlikte olduğu için büyük bir hata yaptığını anlıyor. Behram’ın tehditleriyle tanışan Oylum çok zor durumda kalıyor. Güzide, kızına, Behram’dan ayrılmasını, onun ona göre biri olmadığını söylüyor. Behram, tehdit ederek Oylum’un elinden tutup Güzide’nin karşısına çıkıyor ve kızıyla evlenmeye karar verdiğini açıklıyor. Daha Güzide’nin cevabını beklemeden, Oylum’un bu saatten sonra bu evliliği kabul etmeme gibi bir lüksü olmayacağını da ekliyor. Güzide, donup kalıyor.

İşte Aldatmak 26. bölüm 2. fragmanı…

ALDATMAK 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Oltan’ın adamının eline onun sakladığı flash diskler geçer. Ozan’ın katil olmadığını ispat eden flash diski Tolga’ya gönderir. Tolga, diski açtığında Ozan’ın öldürdüğünü zannettiği adamın yaşadığını görür. O flash diski alıp hemen Güzide’ye götürür.

Güzide, diski izledikten sonra Oylum’u ve Ozan’ı eve çağırır. Oylum, Behram’la birlikte eve gelir. Tolga, onun orada bulunmasını istemediğini söyler. Behram’la Tolga, birbirlerine girer. Güzide araya girip, Behram’ın gitmesini bu meselenin aile meselesi olduğunu söyler.

Tolga, flash diski aileye izletir. Ozan’ın öldürdüğünü zannettiği adamın sağ olduğunu ispatlayan videoyu herkes izler. Ozan sonradan geliyor ve kendisinin aylardır boş yere tehdit edildiğini, annesinin boş yere mesleğinden olduğunu öğrenip hemen Oltan’dan intikamını almak ister.

Ama Tolga onu tutar. Ondan bu durumu bilmiyormuş gibi davranmasını, Oltan’ın işini beraber bitireceklerini söyler. Bu arada Yeşim’in verdiği ilaçla Tarık kalp krizi geçirir. Yeşim, kızına mirasın 25 yaşından sonra kalacağını öğrenince onu hastaneye yetiştirir.

Oltan bu arada Tarık’ın ofisine girip ona gönderilen flash diskleri alır. İçinde Ozan’ı tehdit ettiği diskin olmadığını görür. Ofisine gittiğinde o diskin Tolga’da olduğunu ona birinin gönderdiğini öğrenir. Tolga flash diski babasına verir ve bunu kimseye vermediğini, ama artık onun gibi bir babasının olmadığını söyler.

Behram Oylum’a, büyük bir sürpriz hazırlar. Oylum, hamile olduğunu öğrenip hemen Behram’a gidip ona durumu anlatır ve bu bebekten hemen kurtulmak istediğini söyler. Behram ise, asla bebeği aldırmak istemediğini hemen onunla evlenmeleri gerektiğini söyler.

Tarık, kendisine geldikten sonra zehirlendiğini öğrenir. Bunu kendisine Güzide’nin yaptığını düşünüp polislere öyle ifade verir. Yeşim, durumu öğrenip teyzesinden hemen o ilaçları Güzide’nin evine bırakmasını ister. O da Öykü’yü alıp Güzide’nin evine gider. Bir fırsatını bulup ilacı Güzide’nin odasına koyar.

Öte yandan Güzide, Ali Sezai’nin hiç Kanada’ya gitmediğini öğrenir. Evine geldiğinde ise, polislerin evini aramak için geldiğini öğrenir.

Aldatmak 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Güzide Evini Tarık’tan Geri Alıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler