Ana SayfaDizilerAkrep Dizisi Bomba Gibi Geliyor! Dizinin İlk Tanıtımı Yayınlandı!

İlgili Postlar

Akrep Dizisi Bomba Gibi Geliyor! Dizinin İlk Tanıtımı Yayınlandı!

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Akrep, ilk tanıtımıyla büyük beğeni topladı. Akrep dizisinin başrolllerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’in yer alıyor. Böylesi usta oyuncuları bir araya getiren dizinin yayın tarihi büyük merak konusu oldu. Akrep dizisi bomba gibi geliyor. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde…

Demet Akbağ Kimdir?

Evrim Alasya kimdir?

Akrep Dizisi Bomba Gibi Geliyor!

Akrep dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrol oyuncularından Demet Akbağ, alışılmışın dışında farklı bir karakterle ekrana gelecek. Yakında ekrana gelecek olan dizinin yayın günü merak ediliyor. Tahminlere göre, yeni final yapan ve cuma günleri yayınlanan Babil dizisinin yayın gününde yayınlanabilir.

İşte Akrep dizisinin ilk tanıtımı….

AKREP DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR VAR?

Dizinin başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim‘in yer alıyor. Dizinin afişinde, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadın yer alıyor. Dizide, düşmanını zehirlediği gibi, kendini de sokmayı bilen ‘Akrep‘, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini anlatılıyor.

Akrep dizisinin yapımcılığını, 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. şimdiden büyük bir merek uyandıran dizinin yönetmenliğini ise, Gökçen Usta üstleniyor. Dizinin senaryosunu, Erkan Birgören kaleme aldı. Dizinin afişinde, kıyasıya bir savaşa girecek iki karakteri canlandıran Demet Akbağ ile Evrim Alasya yer aldı.

Yusuf Çim Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler