Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Akrep 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ahmet Kızının Ayşem Olduğunu Öğreniyor!

Akrep 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ahmet Kızının Ayşem Olduğunu Öğreniyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep, 15. yeni bölümüyle yarın akşam gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ferda, serbest kalır kalmaz annesine savaş açar. İpek’le konuşup ondan kendisine bir koz getirmesini ister. Ayrıca Merve’nin o evden ayrılması için Duru’ya iş birliği teklif eder. Duru, Ferda ile anlaşmayı kabul eder ve evde kavga çıkarır. İşin içine, Aras’da girer. Akrep 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ahmet, kızının Ayşem olduğunu öğreniyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ahmet Kızının Ayşem Olduğunu Öğreniyor!

Akrep 15. bölüm 2. fragmanında; Ahmet, Ferda’dan kendisini kızının mezarına götürmesini istiyor. Ondan mezarı kazmasını istiyor. Mezar boş çıkınca Ferda, kızının Ayşem olduğunu söylemek zorunda kalıyor. Ayşem, Perihan’la annesiyle uğraşmaması için konuşmaya gidiyor. Ferda, bir kumarhanede çalışmaya başlıyor. Ayşem, babasıyla tanışıyor mu?

İşte Akrep 15. bölüm 2. fragmanı…

AKREP 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Ferda, hapisten çıktıktan sonra iş aramaya başler. Bu zor günlerinde Ayşem, onu yalnız bırakmaz. Ferda, Ayşem’i Ahmet’in bulmasından korktuğu için ona, bir daha yanına gelmemesini ister. Perihan, adım adım Ferda’yı takip ettirir.

Ferda, bir güzellik merkezinde iş bulur. Perihan, iş yerinin sahibiyle konuşup onu işten attırır. Ferda, kapıda annesini görür. Perihan, Ferda’ya cehenneme hoş geldiğini söyleyip gider. İpek, evde hiç mutlu değildir. Şahin de, onunla fazla ilgilenmez. Merve, annesini görmeye gider.

Kapıyı Ayşem açar. Onu annesinin yanında görünce dönüp gider. Kapıda Aras’la karşılaşır. Aras, Merve’ye İpek’i sorar. Akşam Merve İpek’e, abisini gördüğünü onu sorduğunu söyler. Duru, İpek’in abisini görmeye gidereceğinden emin onu göz hapsine alır.

İpek’in doğum gününü bir tek Merve ve Aras, hatırlar. Aras, Merve’den İpek’e hediye gönderir. Ertesi gün İpek, abisini görmeye gider. Duru, Şahin’le birlikte İpek’i abisinin evinde bulur. Aras, İpek’e gitmemesi için yalvarır. İpek ise, eski fakir hayata geri dönemeyeceğini söyleyip gider.

Ferda’nın ev sahibi ondan, evi boşaltmasını ister. Ev sahibi Perihan’ın, üç katı kira verdiğini ve bir senelik kirayı da peşin verdiğini söyler. Ferda, öfkeyle annesinin evine gider. Herkesin içinde annesinin kendisini, işinden kovulmasını sağladığını ve üzerine birde evinden çıkarttırmaya çalıştığını söyler.

Merve, anneannesine duyduklarının doğru olup olmadığını sorar. Fikret, Ferda’nın yeni zengin sevgilisinin olduğunu söyleyiverir. Bunu duyan Merve, annesini ite ite evden kovar. Ahmet, Fikret’i adamlarına aldırır ve onun hisselerini alana kadar dövdürür. Fikret’ten hisseleri aldıktan sonra Ahmet, onu öldürtür.

Fikret’in ölüm haberini alan Perihan ile çocukları perişan olur. Perihan, Fikret’i Ferda’nın öldürmüş olabileceğini söyleyip onu ihbar eder. Polisler Ferda’yı göz altına alır.

Akrep 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferda Perihan Savaşı Yeni Başlıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu