Ana SayfaDizilerAkrep 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Perihan Ferda'yı Hapiste Öldürtmeye Çalışıyor!

İlgili Postlar

Akrep 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Perihan Ferda’yı Hapiste Öldürtmeye Çalışıyor!

Star Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Akrep, 12. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Artık Ferda’nın, suçlu olduğu anlaşılır. Merve, Perihan’ın yanına yerleşir. Ferda ise, kendisinin masum olduğundan emin, bir gün hapisten çıkacağını söyler. Akrep 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Perihan, Ferda’yı hapiste öldürtmeye çalışıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Perihan Ferda’yı Hapiste Öldürtmeye Çalışıyor!

Akrep 12. bölüm 2. fragmanında; Ferda, hapse giriyor. Ferda, tutuklanıp hapse atılıyor. Ayşem, Perihan’a akreplerden o kadar korkmamasını yoksa, korktuğu şeyin başına gelebileceğini söylüyor. Perihan, Ferda’nın dövmesinin aynısını Ayşem’in boynunda görüyor. Ferda’nın, hapisten çıkmasını istemeyen Perihan, birini tutup onu boğdurtmak istiyor.

İşte Akrep 12. bölüm 2. fragmanı…

AKREP 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Berna cinayetini gören tek görgü şahidi Mehmet bey ölür. Perihan, onun oğlundan ricada bulunup, eğer Ferda diye biri ararsa babasının polise ifade verdiğini söylemesini ister. Ferda, durumu öğrenip annesinin yanına gidip itirafta bulunur.

Onun, adamın kendisini gördüğünü anlattığını zannedip olayın gerçeğini anlatmak ister. Ona, Berna’nın Sapanca’daki eve gelip Fikret’le yakaladığını, daha sonra onların tartıştığını görünce oradan gittiğini söyleyip elindeki görüntüleri ona verir. Aras, o görüntüde Berna’yı göle atarken göründüğü için tutuklanır.

Ferda, Fikret’in İpek’in hesabına para yatırdığını ve Aras’ı susturmaya çalıştığını söyler. İpek, Ferda’nın kendisini hastane odasından çıkartıp para çektirdiğini söylese de kimseyi inandıramaz. Perihan, Fikret’e inanıp telefon kayıtlarını ve onun cinayetten önce Sapanca’dan ayrıldığını öğrenir.

Tüm delilleri emniyete verir. Ferda, iş yerindeyken polisler gelir ve onu sorguya çeker. Sorgu sonrasında Ferda, serbest kalmayı başarır. Merve’nin içine kurt düşer. Annesinin spor salonunda bir kasasının olduğunu öğrenir. Aras’ın, İpek’in ve Perihan’ın yalan söylemediğine inanmak istemez.

Ama yinede gidip onun spor salonundaki dolabını açar ve orada bir çanta dolusu para bulur. Doğan, İpek’le abisini bir daha görmemek şartıyla onunla evlenir. Ferda, emniyette Fikret’in cinayet işlenmeden önce oradan ayrıldığını kanıtlayan görüntülerle onu sorguya çeker.

Tüm soğuk kanlılığıyla Ferda, memuru ikna eder. Polis memuru, Ferda’ya gidebileceğini söyler. O sırada Merve, elinde para dolu çantayla içeri girip, Fikret’in İpek’e, gönderdiği parayı annesinin dolabında bulduğunu söyler. Böylelikle, Fikret’in, suçsuzluğu aile önünde kanıtlanmış olur.

Akrep 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ferda Kodesi Boyluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler