Ana SayfaÜnlülerAjda Pekkan'dan Aleyna Tilki açıklaması

İlgili Postlar

Ajda Pekkan’dan Aleyna Tilki açıklaması

Ajda Pekkan’dan Aleyna Tilki açıklaması. Usta sanatçı Ajda Pekkan, son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aleyna Tilki hakkında konuştu. Ajda Pekkan, Aleyna Tilki hakkında ne düşünüyor? Detaylar haberimizde…

Ajda Pekkan tatil sezonunu açtı!

Ajda Pekkan Aleyna Tilki hakkında konuştu

Müzik dünyasında gelmiş geçmiş ilk ve tek Süperstar olan usta sanatçı Ajda Pekkan, geçtiğimiz günlerde Cengiz Semercioğlu’na konuştu. Kendisi hakkında özel açıklamalarda bulunan Pekkan, Aleyna Tilki hakkında da konuştu. Ajda Pekkan, Semercioğlu’nun Aleyna Tilki hakkında “Aleyna Tilki’yi nasıl buluyorsun? Onda kendi gençliğini görüyor musun?” şeklindeki sorusuna “Hiç alakası yok. Keşke onun bugünkü olanakları bende de olsaydı. Ben kendi çabalarımla Ajda Pekkan’ı yaratmaya çalıştım. Aleyna şimdi tüm olanaklara sahip. Teknik, proje ve sosyal medya olarak… İnşallah iyi kullanır. Ben onu çok beğeniyorum.” şeklinde yanıt verdi.

Ajda Pekkan kimdir?

Şöhret bir zehirdir

Ajda Pekkan, Cengiz Semercioğlu’nun “Ona bir tavsiyen var mı? Malum, şöhret tehlikelidir.” sorusuna ise, “Evet, şöhret tehlikelidir. Şöhret bir zehirdir. Yetenekliysen o zehri içmeden olmaz. Ama sonra mutlaka hayatında o zehri dengeleyecek panzehri bulmak zorundasın. Panzehri bulmazsan ölürsün. O panzehir kimi zaman aşk, kimi zaman gerçek başarıdır. Hayatta onları iyi dengelemek lazım. Ama bu yaşta Aleyna bayağı akıllı konuşuyor. Ama içsel olarak da öyle mi? Bilmiyorum. Çok akıllı. Çok takdir ediyorum. Kendi yaşının Türkiye’de çok güzel bir örneği. İnşallah yolu açık olur. Benim için çok örnek bir kız.” diye yanıt verdi.

Aleyna Tilki kimdir?

Bülent Ersoy’la da nihayet barıştık

Bülent Ersoy ile küslüğü sona eren Ajda Pekkan, konu hakkında da açıklama yaptı ve “Nihayet barıştık. Birbirimize öpücükler yolluyoruz. Ben zaten onu çok seviyorum. Beni bilirsin Cengiz, ben öyle kavga eden, önüne geleni mahkemeye veren biri değilim. Ama öyle bir saldırıya uğradım ki, ne olduğumu şaşırdım. Mahkemeye vermesem olmazdı. Ama Allah’tan birbirimizi anladık. Şimdi birbirimizden kıymetlisi yok. Çünkü bizim gibisi bir daha çıkmayacak… Gerçekten çok güzel sesi olan, müstesna bir sanatçı Bülent Ersoy. Ben kimseye bulaşmam, öyle kenardan kenardan gitmeyi seviyorum. Yengeç burcuyum ya.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler