Ana SayfaDizilerAile 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Devin İle Aslan'ın Düğünü Olaylı Bitiyor!

İlgili Postlar

Aile 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Devin İle Aslan’ın Düğünü Olaylı Bitiyor!

Show Tv’nin yeni dizisi Aile, 4. yeni bölümüyle 28 mart salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Devin, Aslan’ın evlilik sözleşmesi hazırlamasını bir türlü kabullenemiyor. Aslan ise, sözleşmeyi onu ailesinden korumak için hazırladığını ona bir türlü anlatamıyor. Cihan, Devin’den seans almaya başlıyor. O Devin’in kliniğinde iken Aslan oraya geliyor. Aslan ile Cihan karşılaşacak mı? Aile 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı, Devin ile Aslan’ın düğünü olaylı bitiyor.

Devin İle Aslan’ın Düğünü Olaylı Bitiyor!

Aile dizisinin 4. bölüm 2. fragmanında; Devin, Aslan’la evlenmeyi onun soy adını taşımamak şartıyla kabul ediyor. Bunu Hülya, son anda öğrenip Aslan’ı bu evlilikten döndürmek için elinden geleni yapıyor. Ona, Cihan’ın Devin’in kliğine girerken çektirdiği fotoğrafları ona gösterip bu evliliği başlamadan bitirmek istiyor. Düğün esnasında olan silahlı saldırı ortalığı karıştırıyor.

işte Aile 4. bölüm 2. fragmanı…

AİLE 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Devin’in evlenme teklifinden sonra Aslan ve Devin, birbirlerini daha yakından tanımaya karar veriyor. Hülya hanım Devin ile Aslan’ın evlenme kararı aldığını duyar duymaz hemen bir evlilik sözleşmesi hazırlayıp oğluna veriyor. Aslan ise, o evlilik sözleşmesini kabul etmiyor ve kendisi Devin’i ailesinden korumak için tekrar bir evlilik sözleşmesi hazırlatıyor.

Devin, Aslan’ı arkadaşlarıyla tanıştırmak istiyor. Arkadaşlarıyla çıktıkları gece kulüpte Aslan’ı eniştesini başka bir kadınla görüp onun üstüne saldırıyor. Devin, onun o halini görünce büyük bir şok yaşıyor. Yaşananlar, Aslan ve Devin’in ilişkilerini sorgulamalarına neden olsa da ikisi de birbirine karşı koyamıyor.

Belgesel projesi için Ati’nin İbo’yla anlaştığını öğrenen Aslan, ikilinin ortaklığını bozmak için harekete geçerken bu durum bir savaşın fitilini ateşliyor. Hülya’nın gizli yönlendirmesi ile Devin, kliniğinde beklenmedik bir ziyaretçiyi ağırlıyor.
Cihan. Bu ziyaretin sebebi Devin’i büyük bir kararın eşiğinde bırakıyor. Cihan’ın bir psikoloğa ihtiyacı vardır.

Devin Aslan’ın hazırlattığı evlilik sözleşmesini tesadüfen görüyor. Sözleşmenin içinde yazanları okuyan Devin büyük tepki gösteriyor. Aslan bir türlü o sözleşmeyi onu ailesinden korumak için hazırlattığını onu bir türlü inandıramıyor. Devin Aslan’ın evini terk ediyor.

Aile Dizisi 4. Bölüm Fragmanı Yayında! Aslan İle Devin Arasında Gerilim Büyüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler