Ana SayfaÜnlülerAhmet Kural'ın Avukatından Son Dakika Açıklaması!

İlgili Postlar

Ahmet Kural’ın Avukatından Son Dakika Açıklaması!

Ahmet Kural’ın avukatından son dakika açıklaması! Oyuncu Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla’yı darp ettiği iddialarının üzerine, ünlü oyuncunun avukatı bir son dakika açıklaması yaptı. Kamuoyunu yanıltıcı bilgi paylaşımlarının yapıldığına dikkat çeken avukat Sibel Aydın, neler söyledi? İşte haberimizin detayları…

Sıla – Ahmet Kural Kavgasının Ardında Kim Var?

Sıla - Ahmet Kural
Sıla – Ahmet Kural

Ahmet Kural’ın avukatından son dakika açıklaması!

Ahmet Kural’ın avukatından son dakika açıklaması! Ünlü şarkıcı Sıla’nın bir süre önce barıştığı oyuncu sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiği iddiasının üzerine, Kural’ın avukatı Sibel Aydın bir son dakika açıklaması yaptı.

Dün de müvekkili hakkında bir açıklama yapan avukat Sibel Aydın, bugün yaptığı son dakika açıklamasında kamuoyunu yanıltıcı bilgi paylaşımına bir son verilmesi gerektiğini hatırlatıp sözlerine şu şekilde devam etti:

Sıla, Ahmet Kural’dan nasıl şiddet gördüğünü tek tek anlattı! İşte o anlar…

Süreç, amacını aşan bir noktaya taşınmak istenmektedir

“Dünkü açıklamamda belirttiğim gibi, herkesin ve tarafların avukatlarının olayın yargıya intikal ettiğini ve taraflardan birinin henüz ifade vermediği gerçeğini algılaması gerekmektedir.

Kamuoyunu yanıltıcı bilgi paylaşımına bir son verilmelidir. Kadına şiddet iddiası ile başlayan süreç, yapılan açıklamalarla ve manipülasyon içeren bilgilerin gerçekmiş gibi gündeme getirilmesi ile amacını aşan bir noktaya taşınmak istenmektedir.

Sıla kimdir?

Kül tablası ile darp olayı Sıla’nın kendisi tarafından yalanlanmıştır

Görmekteyiz ki, dün akşam ulusal bir kanalın ana haber bülteninde de yer alan; karşı tarafın avukatının hazırladığı şikayet dilekçesinde belirtilen “kül tablası ile darp” iddiası, savcılık ifadesinde Sıla Gençoğlu’nun kendisi tarafından yalanlanmıştır. Böylece son 2 gündür gündemde olan kül tablası ile darp iddiasının gerçek olmadığı kamu vicdanında da kesinleşmiştir. Ancak, iddia sahiplerinin gerçeği bilmelerine rağmen yaptıkları açıklamalar ile kamuoyunu yanıltan haberlerin yapılmasına sebebiyet verilmiştir.

Doktor, hastanın genel durumunu iyi olarak niteledi

Benzer bir durum darp raporu için yapılan haberlerde de bulunmaktadır. İddia edilen olayın 2 gün sonrasında, özel bir hastanenin düzenlediği raporda; karşı tarafın idrarda kanama, vb. kendi beyanları, tıbbi muayene bulgusu gibi yansıtılmıştır. Bu bilgilerin kişisel beyan olduğu, doktorun bulgusu olmadığı çok nettir. Uzun dönemli bir rapor gibi aktarılan raporda, muayeneyi yapan doktor, hastanın genel durumunu “iyi” olarak nitelemiş ve sadece 7 günlük bir rapor düzenlemiştir. Bu konuların tamamı, bir manipülasyon aracı değil, hukuk süreci içinde uzmanlar tarafından değerlendirilecek konulardır.

Gerçek dışı paylaşımların tek merkezden servis edildiğini düşünüyoruz

Bu gerçeklerin yavaş yavaş ortaya çıkmasının ardından, bu kez de “kaynağı belli olmayan” kimselere dayandırılarak, 24 Ekim günü bir evde müvekkilimin karşı tarafın sırtında vazo kırdığı iddiası gündeme getirilmiştir. Bu iddia da tamamen gerçek dışıdır. Tek merkezden servis edildiğini düşündüğümüz gerçek dışı paylaşımların maksadı kamuoyunda davanın seyrini etkilemek ve müvekkilim hakkında bir linç girişiminde bulunmaktır. Türkiye’nin sevilen oyuncularından biri olan ve kariyeri ile herkesin takdir ettiği müvekkilime yönelik bu itibarsızlaştırma çabaları, henüz ifadesini bile vermemiş olan müvekkilim için ağır bir mağduriyet yaratmaktadır.”

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler