Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran'a Aşık Oluyor!

Ada Masalı 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran’a Aşık Oluyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Ada Masalı, 6. yeni bölümüyle 27 temmuz salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Haziran’ın konuşmalarından sonra Poyraz’ın babaannesi uyanır. Poyraz, babaannesinin uyanmasında Haziran’ın uğuruna inanır. Ona karşı minnet duyar. Hakan, Haziran’ın sırrını açıklaması için bir oyun oynar. Haziran ise, içindeki sırrın ağırlığını artık taşıyamaz duruma gelir. Ada Masalı 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Poyraz, Haziran’a aşık oluyor.

Salı Dizileri 2020

Poyraz Haziran’a Aşık Oluyor!

Ada Masalı 6. bölüm 2. fragmanında; Poyraz, bir kamp düzenliyor. Haziran, önce gitmek istemiyor. Ama İdil’in de gittiğini duyunca Poyraz’ı ondan kıskanıp kampa katılıyor. Poyraz, artık Haziran’a olan duygularını gizlemek istemiyor ve onu öpüyor.

İşte Ada Masalı 6. bölüm 2. fragmanı….

ADA MASALI 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Haziran, üzülerek adayı terk etmek için vapura biner. Poyraz, vapur kalkmadan yetişip Haziran’ın kalmasını ister. Haziran, onun kendisinin neden kalmasını istediğini merak eder. Onun kendisinden hoşlandığını itiraf etmesini bekler. Ama Poyraz, onun halkla ilişkilerden iyi anladığı için kalmasını istediğini söyleyip geçiştirir.

İdil, ada halkına lokma dağıtmaya devam ederken Haziran’ın kaldığını öğrenir. İyice sinirlenen İdil, o otelin açılmaması için hinlik düşünmeye başlar. Otelde bir konser düzenlenir ve odaların hepsi fazlasıyla satılır. Hatta o kadar istek olur ki Görkem, arayanların bazılarını geri çevirmek zorunda kalır.

Zeynep, Görkem’in ve Haziran’ın adada olduğunu anlayıp çat kapı gelir. Küs olduğu kız kardeşinin Haziran’ın aklını çeldiğini düşünür. Onunla konuşup adadan götürmek ister. Ruhsat için mutfağa denetimci gelir. Haziran, tüm kontrolleri yapar.

İdil ise, Sadık’tan böcek bulmasını ister. O böcekleri alıp otelin mutfağına koymaya çalışırken Hakan’a yakalanır. Hakan, İdil’e yardım ediyor ve böcekleri mutfağa kendi elleriyle bırakır.

Haziran, İdil giderken elindeki kutuyu çöpe attığını görür. Denetimci gelip böcekleri görür ve ruhsatı vermez. Haziran, İdil’in yaptığını anlayıp onunla konuşmaya gider. Onun yaptığını bildiğini ve Poyraz’ın otele verdiği emekten bahseder.

İdil, Poyraz’ı umutsuzca düşünürken görüp üzülür. Babasıyla konuşup ikinci denetimi hızlandırır. Ruhsat alınıyor. Buray, konser için adaya gelir. Ada halkı Buray’ı görmek için otelin önüne yığılır.

Poyraz, Haziran’ı adanın görülmeye değer yerlerini gezdirmeye götürür. Haziran, orada Poyraz’ın bir özelliğini daha öğrenir. Onun profesyonel fotoğraf çektiğini görünce ona daha da hayran olur.

Buray’ın gitaristi adayı gezmeye çıkar. Yediği kurabiyelerden sonra fenalaşır. Hemşire olan İdil, onunla bizzat kendisi ilgilenir ve Haziran’a onun konsere çıkamayacağını söyler. Haziran, ne yapacağını düşünmeye başlarken Poyraz’ın o işi hallettiğini öğrenir.

Otelin açılış günü gelir. Buray’ın gitaristi olarak Poyraz sahneye çıkar. Haziran, Poyraz’ın bir özelliğini daha öğrenip ona hayran olur. Haziran, Poyraz’ın babaannesine yaptıklarını itiraf ederken o uyanır. O sırada Poyraz gelir ve Haziran’a neden pişman olduğunu sorar.

Ada Masalı 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Poyraz Haziran’ın Uğurlu Geldiğini Düşünüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Gökhan Çıra Bombayı Patlattı

Selin Ciğerci’ den Ayrılan Gökhan Çıra Bombayı Patlattı…

0
Şarkıcı ve Fenomen Selin Ciğerci ile eski eşi futbolcu Gökhan Çıra ayrılığının yankıları devam ederken  ünlü futbolcu, ayrılık sonrası bomba açıklamalar yaptı. İşte Detaylar... Selin...