Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haziran İle Poyraz'ın Düşmanları Çoğalıyor!

Ada Masalı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haziran İle Poyraz’ın Düşmanları Çoğalıyor!

-

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Ada Masalı, 3. yeni bölümüyle 29 haziran salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İdil, Haziran’ın organizasyonu için aldığı çiçekleri, kütüphane açılışında kullanmak için alır. Daha sonra Haziran’a, bir yanlışlık olduğunu söyleyip çiçekleri ona iade etmek istediğini söyler. Hazarin, çiçeklerin darmadağın olduğunu görüp şok olur. Ada Masalı 3. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Haziran ile Poyraz’ın, düşmanları çoğalıyor.

Salı Dizileri 2020

Haziran İle Poyraz’ın Düşmanları Çoğalıyor!

Ada Masalı 3. bölüm 1. fragmanında; Haziran, Hakan’ın Poyraz’a gerçekleri anlatmış olacağından korkup tutuşmaya başlıyor. İdil, Hakan’la konuşup onun Haziran’ı tanıdığını öğreniyor. Hakan ile İdil, otelin açılmaması için iş birliğimi yapacak?

İşte Ada Masalı 3. bölüm 1. fragmanı…

ADA MASALI 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Haziran, Nehir’i inandırmak için Poyraz’ı öper. Poyraz, neye uğradığını anlayamaz. Tüm adaya kısa süre içinde Poyraz’la Haziran’ın öpüştüğü haberi yayılır. Haziran, utancından Poyraz’ın yüzüne bile bakamaz.

Meydanda Poyraz’la Haziran’ı yan yana gören adalılar, onları tebrik edip öpüştüklerini duyduklarını söyler. Poyraz, Haziran’ın kendisinin ortağı olduğunu ve aralarında hiçbir şey olmadığını, eğer bir kişi daha bu konu hakkında konuşursa kalbini kıracağını söyleyip konuyu bir daha açılmamak üzeri kapatır.

İdil, bu konuşmadan sonra rahatlıyor. Haziran’ın evine kek yapıp götürüyor. Ona, adaya daha önceden bir çok girişimcinin geldiğini ve amaçlarına ulaşamadıklarını söylüyor. Poyraz’da, çok iyi tanıdığını kimseyle gönül ilişkisine girmeyeceğinin de altını çiziyor.

Doygun, Haziran’ı arar. Haziran ona, Yunan adalarında tatil yaptığı yalanını söyler. Poyraz’ın, ne yaptığını öğrenmek için Ada’ya Hakan’ı gönderir. Hakan, Poyraz’ın çocukluk arkadaşı çıkar.

Poyraz’ın, bir ortakla otel işine girdiğini öğrenen Hakan, ortağının kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Haziran, arkadaşının nişan organizasyon işini alır. Tüm hazırlıkları bitirmek için bir haftaları vardır.

Haziran, Poyraz’la birlikte hummalı bir çalışma içine girer. Hatta, platformu kendileri yapmak zorunda kalır. Hakan, Poyraz’ın ortağının Haziran olduğunu anlar. Haziran, Hakan’ı görünce şok olur. Poyraz’a kurulan tuzağın bir parçası olduğunu ona söylemesinden korkar. Hakan, Haziran’ı ele verecek mi?

Ada Masalı 3. Bölüm Ön İzleme Yayında! İdil Haziran’ın Organizasyonunu Baltalıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Memet Ali Alabora İle Pınar Öğün Çiftinden Kötü Haber

Memet Ali Alabora İle Pınar Öğün Çiftinden Kötü Haber…

0
Uzunca bir dönemdir İngiltere'nin başkenti Londra'da hayatına devam eden Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün' den kötü haber. Ünlü ikili, sosyal medya hesaplarından bugün...
Kubilay Aka ve Bensu Soral'dan Veda Paylaşımı

Kubilay Aka ve Bensu Soral’dan Veda Paylaşımı

Nurgül Yeşilçay'dan Güldüren Açıklama

Nurgül Yeşilçay’dan Güldüren Açıklama

Aslı Enver'den Dekolteli Paylaşım

Aslı Enver’den Dekolteli Paylaşım