Cuma, Ekim 22, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haziran Poyraz'ı Buluyor!

Ada Masalı 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haziran Poyraz’ı Buluyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Ada Masalı, 17. yeni bölümüyle 12 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Poyraz, ortadan kaybolunca adanın tüm duvarlarına onun kayıp ilanı asılır. Haziran, Poyraz’ın kaybolmasıyla büyük üzüntü içerisine girip, tüm olanlardan kendisini sorumlu tutar. Ada Masalı 17. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Haziran, Poyraz’ı ormanda buluyor.

Salı Dizileri 2021

Haziran Poyraz’ı Buluyor!

Ada Masalı 17. bölüm 1. fragmanında; Haziran, Poyraz’ın yaralı bir şekilde hastanede olduğunu öğreniyor. Ama hastaneye gittiğinde onun orada olmadığını öğreniyor. Herkes Poyraz’ın nerede olduğunu merak ederken Haziran onu, ormanda onunla birlikte gittikleri yerde buluyor. Poyraz’a, kendisine yakın mı uzak mı olduğunu soruyor.

İşte Ada Masalı 17. bölüm 1. fragmanı…

ADA MASALI 16. BÖLÜM ÖZETİ!

Poyraz, annesine borçlu kalmak istemediği için hemen zeytin fabrikasını satışa çıkarır. Sadık’a vekalet verip ondan fabrikayı en kısa sürede satmasını ister. Batu, gidip Ayten’le konuşur ve oğlunun zor durumda onun yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Ayten’de adaya gelir.

Doygun, fabrikaya daha fazla para verdiği için Sadık fabrikayı ona satar. Adadaki dükkanlar bir bir satılmaya başlar. Biricik, Sadık’ın yardımıyla Doygun’un yanında bir günlüğüne çalışmak için işe girer.

Oradaki konuşmaları duyan Biricik, Doygun’un adayı satın alıp orayı beton yığını haline getireceğini öğrenir. Poyraz ile Haziran’da, durumu öğrenir ve arkadaşlarıyla bir plan yapıp Doygun’un evine gizlice girer.

Kızlar kapıdaki korumaları oyalarken Poyraz ile Haziran, ada projesinin fotoğraflarını çeker. Ayten, Haziran’la karşılaşır ve ona kendisini Ayşe olarak tanıtıp konuşur. Aliye, Ayten’in döndüğünü ve gerçekleri Poyraz’a anlatacağını öğrenince tutuşmaya başlar.

Görkem, ünlü tasarımcı Lodos’un adaya gelip bir defile düzenleyeceğini, bu defilede ise bir amatör tasarımcıya ödül vereceğini öğrenir. Zeynep ile Selma’da durumu öğrenip yarışmaya katılır. Görkem, birinci olmak için bir tasarım elbise hazırlar.

Aliye, Poyraz’ın yanına gidip annesi ona ne anlatırsa anlatsın ona inanmamasını ister. Poyraz, babaannesinin ne demek istediğini anlamaz. Tasarım yarışması gece otelde olur. Poyraz, basının da o geceye geleceği için Doygun’un ada üzerindeki planlarını basına orada açıklamak için bir plan yapar.

Doygun’un projesi yayınlanır. Kameralar ve mikrofonlar Doygun’a yönelir. Doygun ise, bu projenin gerçek olmadığını söyleyip kaçacak delik arar. Lodos’un Ayten olduğu ortaya çıkar. Annesini gören Poyraz, Haziran’ın annesini tanıdığını, onunla bu oyunu beraber yaptıklarını düşünüp hemen oteli terk eder. Haziran, Poyraz’ı geri döndürmek için peşinden koşar.

Ada Masalı 17. Bölüm Ön İzleme Yayında! Poyraz Ortadan Kayboluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

“Aşk Lazım Aşk” Bugün Çıkıyor

Ayşe Çınar’ dan Buray Şarkısı “Aşk Lazım Aşk” Bugün Çıkıyor…

0
Sanatçı Ayşe Çınar, sözleri Gözde Ançel’ e, müziği sanatçılar Gözde Ançel ve Buray’ e, düzenlemesi ise Erkin Hadimoğlu’ na ait olan “Aşk Lazım Aşk”...
Pelin Akil Fırtınası Esti

Pelin Akil Fırtınası Esti…