Salı, Ekim 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Poyraz'ın Annesi Adaya Geliyor!

Ada Masalı 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Poyraz’ın Annesi Adaya Geliyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Ada Masalı, 16. yeni bölümüyle 5 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Poyraz, öfkeyle fabrikayı satışa çıkartır. Fabrikanın satıldığını öğrenen Doygun hemen fabrikayı alır. Poyraz, Doygun’un tüm adayı almaya niyetlendiğini öğrenince, ondan fabrikasını geri almak ister. Ada Masalı 16. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Poyraz’ın annesi adaya geliyor.

Salı Dizileri 2021

Poyraz’ın Annesi Adaya Geliyor!

Ada Masalı 16. bölüm 1. fragmanında; Haziran, Poyraz’a karşı mesafesini koruyor. İdil ile Batu, sevgili olma yolunda ilk adımlarını atıyor. Poyraz’ın annesi adaya dönünce, adadakilerin gözü Poyraz’a çevriliyor. Bakalım Poyraz, annesinin döndüğünü duyunca ne yapacak?

İşte Ada Masalı 16. bölüm 1. fragmanı…

ADA MASALI 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Poyraz ile Haziran, ailelerinin birlikteliklerini istemeyince ayrılma kararı alır. Haziran’a Tokyo’dan önceden çok istediği iş teklifi gelir. Bu teklifi alan Haziran, arayan kişiye düşünmek istediğini söyler. Haziran, Poyraz’ın telefon görüşmesinden şüphelenip onun bu işte parmağı olduğunu düşünmeye başlar.

Poyraz’ın telefonuna gizlice bakıp yazışmalarını okur. Onun kendisinden kurtulmak için bu iş teklifini ayarladığını öğrenen Haziran çok üzülür. Batu, İdil’e aşık olur ve ona aşkını ilan etmek için fırsat kolluyor. Önce onun boş bir hayal peşinde koştuğunu yüzüne vurur.

İdil, saplantılı aşık olduğu Poyraz’a dair ne varsa çöpe atar. Önce, boynundaki inci kolyeyi kırmakla başlar. Batu, sonunda İdil’i sevdiğini söyler. İdil, önce onu ret eder. Ama sonra Batu’ya sarılıp onu öper. Görkem, Haziran ile Melisa’yı alıp eğlenmeye götürür.

Poyraz, Haziran’ın Görkem ve Melisa ile içip eğlendiğini öğreniyor. Onları sahilde kendilerini dağıtmış bir halde bulur. Çok sarhoş olan Haziran’ı alıp otele götürür. Haziran, yanlışlıkla Poyraz’ın odasına girip yatar. Poyraz’da gidip odasına yatar ve ikili sabah aynı yatakta uyanır.

Haziran, Poyraz’ın kendisine gitme demesini bekler ve onunla birlikte Tokyo’da giymek için kıyafet seçmek için yardım ister. Poyraz’ı, sinirlendirmek için en cüretkar kıyafetleri seçer. Haziran, Poyraz’dan ses çıkmayınca valizini toplayıp gitmeye hazırlanır.

Banka borcunun kapandığını öğrenen Poyraz, gidip babaannesine o borcu kimin ödediğini sorar. Oda annesinin ödediğini söyler. Bunu kabul etmeyeceğini söyleyen Poyraz, fabrikayı satıp annesine olan borcunu ödemek ister. Haziran, son ana kadar Poyraz’ın gelip kendisini durdurmasını bekler.

Onun gelmediğini görünce valiziyle birlikte Poyraz’ın yanına gidip adadan ayrılmaktan vazgeçtiğini bundan sonra onun kendisi için bir yabancı olduğunu söyler.

 Ada Masalı 16. Bölüm Ön İzleme Yayında! Poyraz Fabrikayı Doygun’a Kaptırıyor!



CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İzmir Yolculuğu Züleyha İle Mehmet'i Yakınlaştırıyor

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İzmir Yolculuğu Züleyha...

0
Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 109. yeni bölümüyle 21 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Züleyha, Fikret’in kendisini Mehmet’ten korumaya çalışmasını...