Perşembe, Ekim 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haziran'ın Adadan Gitme Günü Geliyor!

Ada Masalı 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haziran’ın Adadan Gitme Günü Geliyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Ada Masalı, 15. yeni bölümüyle 28 eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Haziran, adadan ayrılıp istediği işte çalışmaya karar verir. Poyraz, Haziran’ı eşyalarını toplarken görür. Onla son kez bir yemek yemek istediğini söyler. Haziran, Poyraz’la veda yemeği yemeği kabul eder. Ada Masalı 15. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Haziran’ın adadan gitme günü geliyor.

Salı Dizileri 2021

Haziran’ın Ada’dan Gitme Günü Geliyor!

Ada Masalı 15. bölüm 1. fragmanında; Haziran, Tokyo’da giymek için kıyafet seçiyor. Poyraz, Haziran’ın seçtiği kıyafetleri görünce onu çok kıskanıyor. Haziran’ın adadan gitme günü geliyor ve gözleri Poyraz’ı arıyor. Poyraz Haziran’ın gitmesine engel olacak mı?

İşte Ada Masalı 15. bölüm 2. fragmanı…

ADA MASALI 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Aliye, Haziran ile Poyraz’ın evleneceklerini görünce koşup Haziran’ın yüzüne tükürür. Zeynep’te, nikahın kıyılmasına karşı çıkar. Nikah, o kargaşada kıyılamaz. Aliye, fenalaşıp bayılır. Zeynep’te baygınlık geçirir.

Poyraz, Aliye’yi hastaneye götürür. Haziran’da annesini götürür. Zeynep, Haziran’ı gurursuzlukla suçlar. Aliye’nin onun yüzüne tükürmesinden sonra Poyraz’la birlikte olmaması gerektiğini söyler.

İdil, büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Sonradan nikahın gerçekleşmediğini öğrenince rahatlar. Öte yandan Batu’nun babası gelir. Batu’yu zorla götürmek ister. O da gitmek zorunda kalır. Son anda İdil, Batu’nun zorla arabaya bindirildiğini görüp koşup engel olmaya çalışır.

Engel olamayınca Poyraz’ın yanına gidip Batu’yu kurtarması için ondan yardım ister. Poyraz, Batu’yu zorla da olsa babasının elinden kurtarır. Batu, İdil’e karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Hatta ona sürpriz bir evlenme teklifi hazırlar.

Ama İdil, Batu’yu dinlemez bile… Haziran, Aliye’nin gözüne girebilmek için onun tarifine uygun su böreği yapar. Onun gününün olduğunu biliyor ve oraya gidip Aliye’ye böreği verir. Aliye, böreğin yüzüne bile bakmaz.

Poyraz’da, Zeynep’in gönlünü almak için dergi çekimi düzenleyip fotoğrafları bizzat kendisi çekip jest yapar. Aliye, Haziran’ı yanına çağırıp ona börek için teşekkür eder. Daha sonra ondan torununu bırakması için yalvarır.

Zeynep’te aynı şekilde Poyraz’la konuşup onunla ayrılmalarını ister. Poyraz, Haziran’ın yanına gidip ayrılmaları gerektiğini söyler. Haziran, ayrılmayı kabul eder ve Poyraz’dan son kez kendisine sarılıp öpmesini ister.

Ada Masalı 15. Bölüm Ön İzleme Yayında! Poyraz Haziran’la Veda Yemeği Yemek…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Mithat Güven' den 'Cumhuriyet Marşı'.

Mithat Güven’ den ‘Cumhuriyet Marşı’…

0
Besteci, yorumcu ve müzisyen Mithat Güven, son altı ay içerisinde 19 Mayıs'ta '19 Mayıs Atamızın İzinde' Marşını, 30 Ağustos’ta '30 Ağustos Zafer Marşını' besteledi....
İlk Buluşma İçin 5 Sonbahar Önerisi...

İlk Buluşma İçin 5 Sonbahar Önerisi…