Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Ada Masalı 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haziran Poyraz'dan Ayrılmak İstiyor!

Ada Masalı 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haziran Poyraz’dan Ayrılmak İstiyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizilerinden Ada Masalı, 14. bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aliye, fenalaşınca nikah yarıda kalıyor ve Haziran ile Poyraz onu hastaneye yetiştirir. Poyraz, Haziran’a sarılıp onu asla bırakmayacağını söyler. Öte yandan Batu, İdil’i öper. İkili arasında aşk mı başlayacak? Ada Masalı 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Haziran, üzülerek Poyraz’dan ayrılmak istiyor.

Salı Dizileri 2021

Haziran Poyraz’dan Ayrılmak İstiyor!

Ada Masalı 14. bölüm 2. fragmanı; Haziran, artık çok yoruluyor ve Poyraz’a en doğrusunun ayrılmaları olduğunu söylüyor. Poyraz, bunu kabul etmese de Haziran’ın ne kadar üzüldüğünü görüyor. Haziran, Poyraz’dan son kez kendisini öpmesini istiyor.

İşte Ada Masalı 14. bölüm 2. fragmanı…

ADA MASALI 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Haziran ile Poyraz, ayrıldıklarını tüm ada sakinlerine duyurup etraftakilerin ne yapacağını merakla izlemeye başlar. İdil, bu haberi alınca çok sevinir. Ancak emin de olamaz. Bu durumun gerçek olduğunu anlamak için Haziran’la yakınlık kurmak ister.

Batu’da, Poyraz’la yakınlık kurup ikilinin gerçekten ayrılıp ayrılmadığını, ayrıldılar ise neden ayrıldıklarını öğrenmeye çalışır. İdil, Haziran’ı arar ve onunla bir şeyler yapmak istediğini söyler. Haziran, kabul edip onunla buluşur ve onu hastaneye gitmeye ikna eder.

Köşeye sıkışan İdil, hastalık yalanını itiraf etmek zorunda kalır. Haziran, bu sırada İdil’in bu yalanını baştan beri Aliye’nin bildiğini öğrenir. Ama bunu Poyraz’a nasıl söyleyeceğini bilemez. Batu’da Poyraz’la görüşmek ister. Poyraz onu, dağ başında bir yere çağırır.

Orada Batu’ya odun taşıtır. Batu, ağzından Zeynep’le yaptığı anlaşmayı kaçırır. Poyraz, Batu’nun üzerine gidip Zeynep’le yaptığı ayrıntının detaylarını öğrenir. Haziran’a öğrendiği anlaşmayı anlatır. İkili arkalarından çevrilen oyunları öğrenir. Zeynep, önceden tanığı bir arkadaşının oğluyla Haziran’ı tanıştırıp evlendirmek ister.

Poyraz, durumu öğrenip Haziran’ın yanına koşar. Haziran, görücülere gereken cevabı verir. Poyraz ile Haziran, kendilerini ayırmaya çalışanlardan bıkar. İkili buluştuğunda Poyraz, Haziran’a evlenme teklif eder ve otelde bir nikah düzenler.

Herkese mesaj atan Poyraz, onları otele çağırır. Haziran ile Poyraz’ı gelinlik ve damatlıkla gören Aliye, İdil Ve Zeynep şok olur.

Ada Masalı 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Batu İdil’den Hoşlanmaya Mı Başlıyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Asya İle Aras Sevgili Mi Oluyor

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya İle Aras Sevgili Mi...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 35. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aras, adını hatırlıyor. Hastanenin sisteminde bir hata oluşuyor...