Ana SayfaDedikoduAcun Ilıcalı'nın Şeyma Sorusuna Bomba Cevabı...

İlgili Postlar

Acun Ilıcalı’nın Şeyma Sorusuna Bomba Cevabı…

Ünlü medya patronlarından Acun Ilıcalı, yaşamına dair çarpıcı detayları Haber Global’e anlattı. Ünlü yapımcı, pek çok soruya cevap verirken özellikle “Şeyma ile olan evliliğine pişman mısın?” şeklinde yöneltilen soruya verdiği cevap ile gündeme yerleşti. Bir zamanlar hiç parasının olmadığını da ifade ederken Survivor’a dair de önemli bilgiler veren Acun Ilıcalı’nın çarpıcı itiraflarının Detayları Haberimizde..

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Yemeğe Çıktı

Acun Ilıcalı’nın Şeyma Sorusuna Bomba Cevabı…

İşte usta televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Candaş Tolga Işık’ın Haber Global’deki programındaki çarpıcı açıklamalarına dair bazı satır başları şöyle…

Acun Ilıcalı Kimdir?

Acun Ilıcalı: “Rezil Oluruz.”

“Herkes bir konuyu yanlış anlıyor. Biz Survivor’a en ünlüleri götürmüyoruz. En ünlüleri götürsek rezil oluruz.”

“Onu Çok Seviyorum”

“Beyaz ile İbrahim Büyükak platformda çok güzel bir şey yapacaklar. Beyazıt Öztürk, anlatmayı seviyor, dinlemeyi seviyor. Ben Beyaz’ı çok seviyorum…”

“Şeyma İle Evlendiğine Pişman Mısın?”

Acun Ilıcalı’dan ‘Şeyma ile evlendiğine pişman mısın?’ sorusuna cevap ise şöyle geldi;

“Hiç değilim. Öyle bir konu yok. Çözümsüzlüğe gittiği zaman bir şey başka bir evreye geçmek zorunda kalıyorum. İnsanların bunu başaramadığını gördükçe üzülüyorum. İki insan arasındaki duygusal bir şeylerin bitmesi yüksek gerilimli şeylerin yaşanmasına sebep değil. Ben anneliğine laf ettirmem. Melisa’nın üzerine titriyor. 10 yıllık beraberliğim var Şeyma ile. Bir şeyler yapmaya çalışıyordum ama beceremedim diyelim. Benim de onun da mutlu bir hayatı var şu anda. Özel hayatta çok göz önünde olduğum için göze de batıyorum. Bu benim için çok büyük bir dezavantaj.”

Şeyma Subaşı Kimdir?

“Şeyma’nın hataları Göze Battı..”

“Şeyma’nın hayatı hakkında yorum yapmak istemiyorum. Şeyma’nın hataları daha çok göze batıyor bence. Popülerlikten kaynaklanıyor. Hepimizin yaptığı hataları o da yaptı. Onun yaptığı hataları Türkiye gördü. Daha olgunlaştığını görüyorum. İnşallah daha güzel şeyler yaşar. Hiçbirimiz mükemmel değiliz…”

“Hiç Param Yoktu”

“Benim için önemli olan iyi niyet. İyi niyetli insanlarla diyalog kurarım. Niyet bozuksa ilk hatada sildiğim çok insan var.Eski arkadaşlarımın hepsiyle aynı şekilde devam ediyorum. Yoklukta test edilmiş arkadaşlar onlar. Senin zor zamanında yokluğunda herkesin rengini görmüş oluyorsun. Hiç param yoktu. Evim de yok. Sorunun olmuyor o zaman. Esad vardı o zaman yanımda. Esad’larda kalırdım. Beni aileden biri gibi görürlerdi. 1 sene kuzenimde kaldım sonra….”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler