Ana SayfaÜnlülerAcun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı NBA Maçında Pişti Oldu

İlgili Postlar

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı NBA Maçında Pişti Oldu

Subaşı Miami’ye yerleşeceğini söyledikten sonra Melisa’nın nerde kalacağı konusunda Acun Ilıcalı ile minik bir tartışma yaşamıştı. Uzun bir süredir görüşmeyen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı NBA maçında ğişti oldu. İşte detaylar;

“Her Evladın Yeri Annesinin Yanıdır”

Şeyma Subaşı Melisa’nın yaşayacağı yer konusunda daha önce açıklama yaparak “Her evladın yeri annesinin yanıdır. Seçimlerinden dolayı ait olduğu yerde yaşıyorsa anne, kızı da yanında yaşamalıdır. Olayların derinine inince bir kaç saat daha anlatmak gerekir gerek yok. Melisa bence de benim yanıma gelmeli. Miami’de burada okula gidebilir. Kızımı pozitif ve mutlu büyütebilirim. Ben burada aile kurmayı tercih ediyorsam benim kızım da benim yanımda olmalı, benimle yaşamalı” demişti.

Şeyma Subaşı Kimdir?

“Melisa Enerjisini Annesinden Alıyor”

Acun Ilıcalı ise daha önce yaptığı bir açıklamada “Melisa’nın bu enerjisini ve neşesini Şeyma’dan aldığını düşünüyorum. Şeyma’nın çok iyi bir anne; çocuğuna bağlı, tutkulu olduğunu düşünüyorum. Her dakika FaceTime’dan bağlanarak konuşuyorlar. Biz ayrılmış olabiliriz ama burada mühim olan o çocuğun geleceği ve mutluluğu. İkimizde bu özeni gösteriyoruz” demişti.

Şeyma Subaşı: Türkiye’de Yaşamayı Düşünmüyorum

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı NBA Maçında Pişti Oldu

Eski karı-koca aynı maçtan ayrı ayrı paylaşımlar yapınca bu durum sosyal medyada fark edilip gündem oldu.

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan ilişkisiyle sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı, Amerikan Basketbol Ligi’nde (NBA) Miami Heat ile Indiana Pacers arasında oynanan müsakabayı yerinde takip etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler