Magazin Haberleri » Ünlüler » Acun Ilıcalı borçlarını yapılandırmak istiyor!

Acun Ilıcalı borçlarını yapılandırmak istiyor!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, borçlarını yapılandırmak mı istiyor? Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportaj sonrasında gündeme gelen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan iddialar hakkında ilk açıklama geldi. Detaylar haberimizde…


Acun Ilıcalı, Survivor birleşme partisinin sürprizini açıkladı: Bu yıl bir ilki yaşayacaksınız!

Acun Ilıcalı’dan borç yapılandırma açıklaması

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde BloombergHT’e verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Paranın büyümek için bir benzin olduğu ve benzine ihtiyacı olduğunu vurgulayan Ilıcalı, “Faktoring borçlarımızı bankalara almak istiyoruz. Çünkü arada 4-5 puan gibi ciddi bir fark var. Ayrıca Türk Lirası kredilerimizi daha cazip faiz imkanı sağlayan döviz cinsi kredilere çevirmek istiyoruz. Bu hızla gidersek birkaç yıla dünyanın en büyük televizyon prodüksiyon şirketi olacağız. Para benim için benzin. Büyümek için benzine ihtiyacım var.” diye konuştu.

Acun Ilıcalı kimdir?

Haberler asılsız

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’nın bu açıklamasının ardından, borçlarını yapılandırmak istediği haberleri gündeme geldi. İddiaların ardından açıklama yapan Ilıcalı, “Hakkımızda çıkan kredi yapılandırma haberi asılsız bir haberdir.” dedi.


Bankalardan kredi kullanıyoruz

Sosyal medya hesabından borç yapılandırma konusu hakkında açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Meksika, Romanya, Yunanistan, Kolombiya ve ABD televizyonlarına prodüksiyon yapmaktayız. Bankalarımızdan kredi kullanarak büyümeye devam ediyoruz. Yurt dışındaki başarılarımızla dünya ajanslarında haber olurken, bu başarılarımızı ve hedeflerimizi anlatan bir yazıdan olmayan bir şey çıkaranlara sadece gülümsüyorum.” ifadelerini kullanarak konuyu açıkladı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Ayşe Çınar Kimdir?

Ayşe Çınar Kimdir?

Ayşe Çınar Kimdir? Ayşe Çınar kaç yaşındadır ve nerede doğmuştur? Ayşe Çınar aslen nerelidir ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir