teensexonline.com
Ana SayfaÜnlüler29 Ekim'de Konser Veren Aleyna Tilki, Sahnede Ülkesine Olan Hayranlığını Haykırdı

İlgili Postlar

29 Ekim’de Konser Veren Aleyna Tilki, Sahnede Ülkesine Olan Hayranlığını Haykırdı

Cumhuriyetin ilanının 95’inci yıl dönümünde İstanbul’da sahneye çıkan Aleyna Tilki, “Ne mutlu Türküm diyene, bu ülkeyi o kadar çok seviyorum ki kelimelerle anlatamam.” diyerek Türkiye’ye olan hayranlığını gösterdi.

Aleyna Tilki Kimdir?

Cumhuriyetin ilanının 95’inci yıl dönümünde Büyükçekmeceliler Aleyna Tilki hayranlarıyla birlikte şarkılarıyla 29 Ekim coşkusunu yaşadı. Konserde konuşan genç ve başarılı şarkıcı, “Ne mutlu Türküm diyene, bu ülkeyi o kadar çok seviyorum ki kelimelerle anlatamam. Şarkılara bile zor dökerim” dedi.

Sahnede 29 Ekim Coşkusu

Kendisini dinlemeye gelen hayranları için sevilen şarkılarını seslendiren Tilki’ye vatandaşlar hep bir ağızdan eşlik etti. Genç ve başarılı şarkıcı, dansları ve enerjisiyle hayran bırakırken Büyükçekmecelilere 29 Ekim coşkusunu doyasıya yaşattı.

“Ne Mutlu Türküm Diyene”

Cumhuriyet Bayramı’nda hayranlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Aleyna Tilki, “Bugün çok önemli bir gün biliyorsunuz bugünün coşkusunu her birinizin enerjisinden teker teker hissettim. Acayip mutlu oldum, bayramınız kutlu olsun. Ne mutlu Türküm diyene, bu ülkeyi o kadar çok seviyorum ki kelimelerle anlatamam. Şarkılara bile zor dökerim” dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler