Ana SayfaÜnlülerEzgi Eyüboğlu "O An Çok Utandım"

İlgili Postlar

Ezgi Eyüboğlu “O An Çok Utandım”

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu, “İbrahim Selim ile Bu Gece” programının bu haftaki konuğu oldu. Oğulcan Engin ile yaşadığı aşkla gündemde olan Eyüboğlu, programda samimi açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizin devamında…

Ezgi Eyüboğlu kimdir?

Oğulcan Engin Kimdir?

Evde İlgi Odağıydım

Sanatla oldukça ilgili bir aile içerisinde büyüyen ve evin tek kız çocuğu olduğunu anlatan Eyüboğlu, “Bir evin bir kızı” olma hissiyatının sosyal hayat içerisinde bazı dezavantajlar da yaratabildiğini ifade etti.

Ünlü oyuncu, “Bir evin bir kızı olarak büyüyünce ister istemez ailede ilgi odağı haline geliyorsunuz. Ama sosyal hayatta aynı ilgiyi bulamayınca ‘Eee ben ilgi odağıydım. Burada neden ilgi odağı değilim’ durumu olabiliyor.” sözleriyle güldürdü.

İktisatın Bana Analitik Düşünmemde Artısı Oldu

İktisat bölümü mezunu olan Eyüboğlu, iktisat biliminin kendisine analitik düşünme anlamında artısı olduğunu ifade ederken, oyunculuk kariyerine yönelmeseydi okulda kalarak akademisyen olmak isteyeceğini söyledi.

Programın “Gözlerimin İçine Bak” kısmında İbrahim Selim tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren Eyüboğlu, “Hiç estetiğin var mı?” sorusuna, “Estetiğim yok ama bir dermatoloğum var, onunla teknolojinin bütün imkanlarından faydalanıyoruz. Bir adım ötesi estetik oluyor muhtemelen. Ama estetiğe karşı bir insan da değilim.” dedi.

Oğulcan Engin’den Sevgilisine Sürpriz Hediye..Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu Yoksa Evleniyor Mu?

ezgi-eyuboglu

Bağdat Caddesi’nde Yürümüyorsun Padişahın Karşısına Çıkıyorsun Dediler

Oyunculuk kariyeri boyunca başına gelen komik anılarını da içtenlikle paylaşan Eyüboğlu, “Muhteşem Yüzyıl”da rol aldığı dönemle ilgili de bir itirafta bulundu.

Projeye kabul edildikten sonra hazırlanma sürecinin çok kısıtlı olması sebebiyle kendisi çok hızlı bir şekilde set ve kamera karşısında bulduğunu anlatan Eyüboğlu, “Padişahın karşısına çıkacağım bir sahne çekecektik. İlk sahnelerimden biriydi. Ben de normal bir şekilde Halit Ergenç’e doğru yürüdüm. Hiç unutmuyorum Yağmur ya da Durul Hoca ‘Bağdat Caddesi’nde yürümüyorsun, padişahın karşısına çıkıyorsun Ezgi’ demişlerdi. Çok utandığımı hatırlıyorum.” şeklinde konuştu.

Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’nun İlk Aşk Pozlarına Rekor Beğeni 

Ezgi Eyüboğlu’na Tazminat Şoku

Eski model ve Erberk Ajans’ın sahibi Neşe Erberk, oyuncu Ezgi Eyüboğlu’yla 2012 yılında 3 yıl sürecek bir sözleşme imzaladı. 2015 yılında biten sözleşme, tarafların sessiz kalması sonucu hüküm gereği 3 yıl daha uzadı. Eyüboğlu, ajansın haberi olmadan “Payitaht Abdülhamid” adlı dizide rol almaya başlayınca Erberk Ajans’ın avukatları İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne dava açtı ve Mahkeme, Ezgi Eyüboğlu’nun 127 bin lira cezai şart ücretini 3 yıllık faiziyle birlikte Neşe Erberk’e ödemesine karar verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler