Ana SayfaDedikoduZeynep Bastık'tan Boşanma Açıklaması

İlgili Postlar

Zeynep Bastık’tan Boşanma Açıklaması

Şarkıcı Zeynep Bastık, aynı zamanda menajeri olan Tolga Akış ile geçtiğimiz yıl nikah masasına oturmuştu. Mutlulukları uzun sürmeyen ünlü çift, tek celsede anlaşmalı olarak boşanmıştı. Şimdilerde birlikte çalışmaya devam eden ikiliden Zeynep Bastık, biten evliliği hakkında konuştu. Zeynep Bastık’tan boşanma açıklaması geldi. İşte o açıklamalar;

Anlaşmalı Boşanmaya Karar Verdiler

Geçtiğimiz sene masalsı bir düğünle dünyaevine giren Zeynep Bastık ve Tolga Akış evliliği 1 sene olmadan sonlandı. Boşanmak için 1. yılın dolmasını bekleyen çift aralarında bir sorun olmadığını sadece evlilik işini beceremediklerini dile getirerek ihanet iddialarını da yalanlamıştı.

“Birbirimizin Hayatından Çıkmıyoruz”

Boşanmayla ilgili olarak Zeynep Bastık şu açıklamayı yapmıştı;

“Tolga benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki dört sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz. Ve birbirimizi çok seviyoruz.”

“Seni Çok Seviyorum Zeynocum”

Tolga Akış ise sosyal medyada yaptığı bir paylaşıma şu notu düşmüştü;

“Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili ilk ve son iki cümle edeyim. Haber doğru fakat Zeynep benim sevgilim veya eşim değil, ailem. Evlilik işini çok beceremedik evet, ama birlikte becerebildiğimiz çok fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olamaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeynocum”

Tolga Akış Kimdir?

Zeynep Bastık’tan Boşanma Açıklaması

Geçtiğimiz aylarda tek celsede boşanan çiftten Zeynep Bastık, Show TV’den Ömür Sabuncuoğlu’na konuk oldu. Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan ünlü şarkıcı, boşanmasıyla ilgili de sessizliğini bozdu.

Bastık, “Kimse boşanmak için evlenmiyor ama biz eş olma durumunu beceremedik. Birbirimizi yıpratmadan bu işin yürümediğini gördük ve ayrılık kararı aldık. Hala görüşüyor, çalışıyoruz ama eş ve sevgili olma durumu bizim için bitti. Eş olma durumunu sürdürmek zorunda olmadığımızın farkına vardık” ifadelerini kullandı.

Çağımızda evliliğin zor olduğunu söyleyen Bastık, “Günümüzde evliliğin zor olduğunu düşünüyorum. Evlilik değerlerini koruyarak kurumu devam ettirmek zor” dedi. “Bebek sahibi olmayı istiyorum” diyen ünlü isim, “En büyük hayallerimden biri. Bir gün mutlaka bu hayalimi gerçekleştireceğim”  diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler