teensexonline.com
Ana SayfaDedikoduYüzleri İlk Kez Beyaz Perdede

İlgili Postlar

Yüzleri İlk Kez Beyaz Perdede

Yazdığı sinema filmlerinin elde ettiği başarıyla birlikte senarist ve oyuncu olarak bir marka olan Mustafa Miraç Kaya, yeni çalışması için çalışmalarına hız verdi.Benim hikayelerimi hiçbir oyuncunun mahvetmesine izin vermem yoldan geçeni filmimde oynatmak yerine tanıdığım bildiğim kişilere oyunculuğundan emin olduklarıma filmimde yer veririm vurgusunu yaptı.

Mustafa Miraç Kaya Kimdir ?

Filmde Kimler Var ?

Filmlerinde oyuncu koçluğunu da kendisinin üstlendiğini sözlerine ekleyen Mustafa Miraç Kaya, yazdığı karakterin bir oyuncu tarafından katledilmesine dayanamadığını da ifade etti. “Geldiler” isimli sinema filminin oyuncu kadrosu için 4 aydır çalıştığını sözlerine ekleyen Mustafa Miraç Kaya “Oyunculara olduklarının dışında roller vermek ve izlemek en büyük keyfim. Geldiler isimli sinema filminde bunun en belirgin hali BİLİNMEYEN isimli youtube kanalının kurucuları Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen iklisi olacak, kanallarında gerilim videoları çekip yayınlayan bu ikiliyi hayranları hiç gülerken görmediler ve ben komedi filmimde en çok güldüren kişiler olarak seçtim.

 

Hayranları onları ilk kez bir sinema filminde gülerken görecekler” dedi. Magazin dünyasının “Geldiler” filminde ünlü isimlerinin bambaşka karakterlerle buluşacaklarını ifade eden Mustafa Miraç Kaya, yine yeni projesiyle çok konuşulacak gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler