Ana SayfaÜnlülerYusuf Güney'in Darp Ettiği İddia Edilen Kadın İlk Kez Konuştu!

İlgili Postlar

Yusuf Güney’in Darp Ettiği İddia Edilen Kadın İlk Kez Konuştu!

Yusuf Güney’in darp ettiği iddia edilen kadın ilk kez konuştu! Şarkıcı Yusuf Güney’in sosyal medyadan tanıştığı ve sonrasında darp ettiği iddia edilen genç kadın, ilk defa konuştu. Daha önce Yusuf Güney’in yaptığı açıklamayı yalanlayan genç kadın, olaylı gecede neler yaşandığını anlattı. İşte haberimiz hakkında merak edilen tüm ayrıntılar…

Yusuf Güney, Hakkındaki İddialara Cevap Verdi!

Yusuf Güney’in darp ettiği iddia edilen kadın ilk kez konuştu!

Yusuf Güney’in darp ettiği iddia edilen kadın ilk kez konuştu! Magazin dünyasında geçtiğimiz hafta bomba etkisi gösteren Yusuf Güney’in sosyal medyadan tanıştığı genç kadını darp ettiği iddiaları gündemde yer almaya devam ediyor.

Şarkıcı Yusuf Güney’in yaptığı açıklamanın ardından bugün yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programa bağlanan Deniz isimli genç kadın, o gece yaşananları şöyle anlattı:

Söylemezsem Olmaz isimli programa bağlanan genç kadın, Yusuf Güney'i kesin bir dille yalanladı.
Söylemezsem Olmaz isimli programa bağlanan genç kadın, Yusuf Güney’i kesin bir dille yalanladı.

Yusuf Güney Kimdir?

Bu açıklamayı yapmak mecburi oldu

“Yusuf’un dediği gibi olmadı olay. Bir mekanda onu rahatsız edecek bir şey yapmışım, falan öyle bir şey yok.  Onun anlattıklarından sonra bu açıklamayı yapmak mecburi oldu.

Bebek’te bir mekandayken karşı masamızda 4 tane kız oturuyordu. Kızlar bizim fotoğrafımızı çekmeye çalışıyordu. Ben de Yusuf’a ‘garsonlara söyler misin bizi fotoğraf çekmesinler’ dedim. Yusuf da bana ‘bunlar erkeklere hesap ödetmeye gelen kadınlar’ dedi. Sonra biz çıkarken ‘sen tanımadığın kadınlar hakkında böyle konuşuyorsan, benim hakkımda da konuşursun. Hesabı ben kendim ödeyeceğim’ dedim. Hesabı ödedim. Yusuf’a bunu anlattım. Sonra hesabı alıp geri verdi.

İnmeme izin vermediği için ona tekme attım!

Taksiye bindim, olayı kapattığımızı düşünüyordum ki bana hakaret etmeye başladı. ‘sen kimsin’ falan dedi. Sinirli bir şekilde benimle konuştuğu için taksiyi kenara çekip, inmek istedim. 3. Kez söylememe rağmen beni indirmediği için taksiciden rica ettim. En son bunu söylediğimde bana küfür etti. Araba kenara çekildi. İnmeye çalışırken yine beni tuttu.  İnmeme izin vermediği için ona tekme attım. İnmek için bunu yaptım. Anında bana tokat attı. Bana tokat atınca karşılık verdim, birbirimize girdik. Olay budur. ‘Yüzümde çizikler var’ diyor ya, birbirimize girdik. Ben yaptığım şeyleri söylüyorum. Yusuf bir melekmiş gibi davranıp, her şeyi benim üstüme atmaya çalıştığı için anlatıyorum bunları. Bana tokat attı.

Bizim yanımızda iki tane arkadaşımız vardı. Onların ifadeleri de var. Olay büyümesin diye aralarında konuşup, bizi karakolda buluşturdular. Sonra kariyeri zarar görmesin diye şikayeti geri çektim. Ben onu insan yerine koyduğum için böyle bir şey yaptım, yapmamam gerekiyormuş.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler