Ana SayfaÜnlülerYusuf Güney: Seda Sayan ve akılsız ekibi...

İlgili Postlar

Yusuf Güney: Seda Sayan ve akılsız ekibi…

Seda Sayan ve Yusuf Güney arasında büyük gerginlik! Seda Sayan’ın SHOW TV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan programına konuk olarak katılan ünlü şarkıcı Yusuf Güney, programda isminin Yağız olarak yazılmasının ardından küplere bindi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Güney, Seda Sayan ve ekibine verdi veriştirdi. Yusuf Güney’ün, Seda Sayan ve ekibi hakkında yayınladığı açıklama şu şekilde:

Yusuf Güney: “Çağatay Ulusoy’un hayali kaptan olmak”

Yusuf Güney’den Seda Sayan’a olay sözler

Şimdi bu yazacaklarımı iyi okuyun Seda Sayan ve televizyonculuktan programcılıktan anlamayan akılsız ekibi. Ben dünyanın en samimi duygularıyla canımı tehlikeye atıp kelle koltukta 8 günde 16 konser verirken asker kardeşlerime sizler yapmacık sahte dünyalarınızda kim kimle nerede yakalanmış kimle basılmış kim kimi aldatmış yok hapse girmiş yok mağdurmuş yok 30 bine çantalar 100 bine pırlantalar kafasında gününüzü gün ettiniz.

Yusuf Güney Kimdir?

Herkes kendine bu hayatta zerre lafım yok moral konserlerinden donduğum günden itibaren kafamın etini yiyip programınıza gelmem için 3 hafta dil döktüğünüzde ben nacizane yaptığım işin basında yeri yoktur. Kardeşlerime moral oldum geldim burada kapanmıştır reklam etmeye gerek yoktur dediğimde asla Yusuf bey sadece size özel bir program olacak asla magazin saçma sapan haber olmayacak. Tek konuk siz olacaksınız dediğinizde sırf moral konserlerinde çektiğim videoları paylaşınca kardeşlerimizin aileleri izlesin diye o gereksiz programınıza konuk olarak geldim.

Seda Sayan kimdir?

Sayıyorum iyi okuyun birinci ayıbınız içeride kuliste 1 saat sizin saçmalıklarınızın bitmesini bekledim magazin haberlerinizde konuşup tartıştınız. İkinci ayıbınız sözüm ona asla gelen konuğunuza lafım değildir ikinci konuğu getirttiniz ona da bir şey demedim sustum sabrettim. Üçüncü ayıbınız gelen konuğunuzu yani yanımdaki beyefendiyi 1 saatlik bulunduğum programda 45 dakikasında ona yer verdiniz bana tek kelime ettirmediniz.
Oradaki bulunan halkımız ve asker kardeşlerimle yaşadığım anıları mutluluğu anlatmaya yine bir şey demedim sustum kalk şarkı oku dediniz onca şehitlerimiz varken ki hassas bir durum söylemeyeyim bize yakışmaz dememe rağmen birey olmaz show söyle dediniz yine kırmadım kalktım söyledim. Şarkımın yarısında alay eder gibi reklama girdiniz bana ve sanatıma dinleyicilerime en büyük ayıbı ettiniz buna da sustum bir şey demedim benim için zaten bittiniz.

Sahte dünyanızda yapmacık yalan dünyanızda yerimin olmadığını anlayıp yürüyüp gittim ama artık yeter bu kadar terbiyesizliğe susmam bu nasıl bir aptalca harekettir söyler misiniz tek kelimeyle yazıklar olsun sizin gibi insanlara yazıklar olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler