Ana SayfaÜnlülerAldatılan ve haciz şoku yaşayan Kibariye'den inanılmaz hareket! Kimse bunu beklemiyordu.

İlgili Postlar

Aldatılan ve haciz şoku yaşayan Kibariye’den inanılmaz hareket! Kimse bunu beklemiyordu.

Eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldığı ve eşinin borçları yüzünden haciz şoku yaşadığı haberleri ile gündeme gelen ünlü şarkıcı Kibariye, hiç beklenmedik bir iddia ile gündeme damga vurdu. Kibariye’nin haciz memurlarından kaçırmak için eşyalarını taşıdığı iddia edildi. Detaylar haberimizde…

İhaneti Affeden Kibariye, Eşine Doğum Günü Sürprizi Yaptı

Kibariye’ye ihanet ve haciz şoku

58 yaşındaki ünlü şarkıcı Kibariye, geçtiğimiz haftalarda 37 yaşındaki eşi Ali Küçükbalçık tarafından Lübnanlı bir kadın ile aldatıldığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Ali Küçükbalçık’ın, Lübnanlı sevgilisini evine daha rahat girip çıkması için kızının spor hocası olarak görevlendirdiği, bu sayede daha rahat görüşebildikleri iddia edilmişti. İddiaların ardından açıklama yapan Kibariye, boşanmayı düşüneceğini söylemişti.

Kibariye kimdir?

Kibariye kararını verdi: Boşanmıyorum

Kibariye, boşanma konusunda düşünüp bir karara varmış ve “Şu anda kızım ve eşimle evdeyim. Aileme, yuvama sahip çıkıyorum. Kimse mutluluğumuzu bozamaz. Ali’nin bana ihanet ettiğine inanmıyorum. Gözümle görmedim. Umurumda da değil. Aldatmış olsa bile bir iki günlük sevda için boşanmam. Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Önemli olan aşkımız, huzurumuz, sağlığımız. Para kazanılır, borçlar ödenir. Bunlar mesele değil.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Kibariye haciz memurlarından eşya kaçırdı

Kibariye’nin haciz memurlarına ters köşe yaptığı, iki milyon liraya satın aldığı ve dekorasyonuna da bir milyon lira harcadığı evindeki tüm eşyaları Suadiye’deki eski evine taşıdığı, eşya tespiti için iki kez eve gelen icra memurlarının da bu nedenle hiçbir işlem yapamadan geri dönmek zorunda kaldığı iddia edildi.

Ünlü şarkıcı Kibariye, ihanet ve haciz iddialarının ardından yaptığı açıklamada; “Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında. Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim. Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam. Her şeye göğüs gererim. Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir. Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum. Gerildim bu haberlerden. Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya. Ben yuvamı korumak için bu kadar uğraştım, bu kadar tuttum ama o yabancı kadının fotoğrafını görünce gücüme gitti. Kimin olsa gider. Ben bu evlilikte zor dururum herhalde artık. Belki de duramayabilirim. Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir iki gün içinde vereceğim. Bilmiyorum, düşüneceğim. Boşanma iyi düşünülmesi gereken bir şey. 58 yaşındayım. Bu saatten sonra ben afedersin bunu bırakıp başka koca alacak değilim. Böyle şeyler çok ayıp bizim kitabımızda. Ben çocuğuma ve işime adamışım kendimi. Köpek gibi de çalışıp her şeyin üstesinden geleceğim. Üzücü tabii ki tüm bu yaşadıklarım. Düşünmem gereken bazı şeyler var. Allah’a çok şükür ekonomik olarak kimseye muhtaç değilim. Her şey yoluna girecektir. Bunu söylemek ayıp ama trilyonlar içinde 10 milyon gitmiş, önemli değil. Allah bana iş versin, o gelir geriye. Para her zaman bulunur. Ama sağlık, huzur ve mutluluk bulunmaz. Ben kocamı da kötülemek istemiyorum ama maşallah bazı kadınlar kaşar peyniri gibi. O kaşar peynirlerinin önüne geçemezsin. Ben bu konuyla ilgili tartışmayacağım da Ali’yle, olgun davranıyorum. Ben yuvamı kolay bozmam, ha o beni istemezse o zaman hemen giderim.” şeklinde konuşmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler