Ana SayfaDedikoduYılmaz Morgül Yazdığı Oyunu Eleştiren Ahmet Hakana Ateş Püskürdü!

İlgili Postlar

Yılmaz Morgül Yazdığı Oyunu Eleştiren Ahmet Hakana Ateş Püskürdü!

Ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül gazeteci Ahmet Hakanın eleştirilerine tepkisiz kalamadı 2. Sayfa programına konuk olan Yılmaz Morgül Yazdığı Oyunu Eleştiren Ahmet Hakana Ateş Püskürdü! detaylar haberimizde..

Yılmaz Morgül Yazdığı Oyunu Eleştiren Ahmet Hakana Ateş Püskürdü!

Geçtiğimiz günlerde Komedi oyunu “Herkes Gülmek İster” ile gündeme gelen Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, oyunda kullanmış olduğu kostümü hakkında oldukça olumsuz yorum yapan Ahmet Hakan’a katıldığı bir magazin programında adeta ateş püskürdü.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk olarak katılan  ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde ‘Herkes Gülmek  İster ‘ oyunuyla gündeme gelmişti Kostümü için olumsuz yorum yapan köşe yazarı Ahmet Hakana canlı yayında cevap veren Morgül oldukça sinirlendi tabiri caizse Ahmet Hakana adeta ateş püskürdü.

yılmaz morgül ile ilgili görsel sonucu

Yılmaz Morgül Kimdir?

Sen Nasıl Gazetecisin!

Yazdığı oyunu izlemeden eleştiren Hakana canlı yayında ateş püsküren Morgül şunları söyledi; ‘Nasıl gazetecisin sen ya? Sen beni aradın mı ben seni 15 yıldır tanıyorum. ‘O kadar güzel türkçeniz var ki, o kadar kültür donanımınız var ki bence siz yazmalısınız’ diyen siz şimdi ‘ne lüzumsuz şey’ diyorsun? sen oyunu izledin mi? Ben oyunun bir bölümünde nasıl kara mizahi, topluma mesajlar veriyorum.’ diyerek sitem etti.

‘Ben Ünlü Kadınlarla Beraber Olup Popüler Olma Peşinde Değilim’

‘Oturduğun yerden ahkam kes. Ciddi bir gazetenin ciddi bir köşe yazarı olmak demek oturduğun yerden haber yazmak değil. Ben aşk hayatımla gündeme gelmedim Ahmet Hakan hiçbir zaman. Ben sizin gibi konuşup cevap vermek istemiyorum, ben sizin gibi cemiyetin ünlü kadınlarıyla beraber olup popüleritemi nasıl artırabilir nasıl ünlü olabilirim peşinde değilim.” diyerek devam eden sanatçı gözyaşlarına boğuldu.

Ahmet Hakan Kimdir?

Göz yaşlarına hakim olamayan Yılmaz Morgül, hakkında olumsuz eleştiriler yapanlar için ise ‘Niye uğraşıyorlar? Gerçekleri öğrenmeden niye çamur atıyorsunuz ya? Müjdat Gezen sahnesindeydik, izdiham oldu. Elinde bastonla insanlar geldi. Siz bu sevgiyi bilemezsiniz çünkü almamışsın ama ben annemden aldım. İnsanlar neden yaşarken değer verilmiyor ya yeter’ diyerek konuşmasına devam eden sanatçı canlı yayında tüm sitemlerini ve kırgınlıklarını dile getirdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler