Ana SayfaÜnlülerYeliz Yeşilmen ölümden döndü

İlgili Postlar

Yeliz Yeşilmen ölümden döndü

Yeliz Yeşilmen ölümden döndü! Ünlü sunucu ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ölümden döndüğünü açıkladı. Sevenlerini korkutan Yeliz Yeşilmen neden ölümden döndü? Yeliz Yeşilmen’in başına ne geldi? Şu an durumu nasıl? Yeliz Yeşilmen’in paylaşımında neler yer aldı? Detaylar haberimizde…

Yeliz Yeşilmen: Basının karşısına bikinimle çıkar gösteririm!

Yeliz Yeşilem ölümden döndü

Ünlü iş adamı Ali Uğur Akbaş ile evlenmesinin ardından Adana’ya yerleşen Yeliz Yeşilmen, ölümden döndü. Evinde elektrik kaçağı meydana gelen Yeşilmen, ölümden döndüğünü açıkladı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerinden başında gelen Yeliz Yeşilmen, sevenlerini korkutan kötü haberi de sosyal medya hesabından verdi.

Yeliz Yeşilmen Kimdir?

Resmen canlı bombanın üzerinde yaşıyormuşuz

Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Arkadaşlar çok merak etmişsiniz beni. Olaylar Olaylar. Gözlerden nazarlardan dolayı neler yaşadım anlatamam. O yüzden dudağım bile uçukladı. Arkadaşlar şu eve geldiğimden beri, yılanlar çıktı, tavan çöktü. Dün elektrik kaçağından ölüyorduk resmen çocuklarımla. Çok büyük bir hayati tehlike atlattık. Resmen canlı bombanın üzerinde yaşıyormuşuz, Allah korudu.” diye yazdı ve olayı anlattı.

Yeliz Yeşilmen ölümden
Yeliz Yeşilmen ölümden

Ekip çağırdı

Elektrik arızasının toprak hattından meydana geldiğini ifade eden Yeliz Yeşilmen, korkutan olayın ardından evindeki elektrik tesisatını tamir ettirmek için ekip çağırdı.

Ünlü sunucu ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ölümden döndüğünü açıkladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler