Ana SayfaDedikoduYeliz Yeşilmen Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarttı!

İlgili Postlar

Yeliz Yeşilmen Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarttı!

Namaz Kılarken Fotoğraf Paylaşan Yeliz Yeşilmen, Elindeki Ojeyi Unuttu

Oyuncu Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından kızı Asya ile namaz kılarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Yeliz Yeşilmen’in tırnaklarının ojeli olmasına sosyal medya kullanıcıları “Ojeyle abdest alınmıyor” diyerek tepki gösterdi. Fotoğrafta Yeliz Yeşilmen’in tırnaklarının ojeli olması da dikkatli gözlerden kaçmadı. Yeliz Yeşilmen’in takipçileri  ”Ojeyle abdest alınmıyor”, Biri Yeliz Yeşilmen’e ojeyle abdest alınmayacağını söylesin, Bir de çocuğa öğretmekten bahsediyor” gibi yorumlar yazınca Yeliz Yeşilmen tepkilere maruz kaldı.

“Bu Felaketler Terör Sapıklık ve Tecavüzcüler İçin Bir Uyarı”

Kızı Asya ile birlikte görülen Yeşilmen fotoğrafın altına şunları yazdı: ”Yer gök dua üstüne kurulu. Biz kızımla birlikte abdest aldık 2 rekat namaz kıldık ve her zaman olduğu gibi yüce yaradana sığındık. İyi ki inançlıyım şükürler olsun. İnancım olmadan nefes alamam. Sürekli dilimde dualarım var. Gezerken, yemek yerken, yüzerken, yatarken. Bu doğanın insanlardan intikam aldığı zor günlerde yapacak hiçbir şey yok. Tek şey tabi ki dua etmek, düzgün yaşamak. Yalandan, dolandan, gıybetten uzak. Alnımızda ne yazılı ise onu yaşarız. Nereye kaçarsak kaçalım alnımızda ne yazıyorsa o.

Son yıllar zor geçiyor terör, afetler, sapıklıklar, tecavüzler vs. Eh arada bir uyarı olmalı ki insanlar kendine gelsin. Kimse parayla imanın kimde olduğunu bilemez. En korkuncu günah almak birini boş yere yargılamak. Bu günümüzde sıkça yapılan hata. Evet dört dörtlük değiliz belki ama kendi adıma şunu söylerim inancım bana yeter. Geçmiş olsun Bodrum ve geçmiş olsun İstanbul. Bol dua edip çocuklarımıza da öğretelim lütfen. İyi geceler”

Yeliz Yeşilmen'e sert tepki

Yeliz Yeşilmen'e sert tepki

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler