Ana SayfaDedikoduYaşar İpek'ten Aleyna Tilki İtirafı

İlgili Postlar

Yaşar İpek’ten Aleyna Tilki İtirafı

Uzun bir aranın ardından çıkardığı ‘Aman’ şarkısıyla dinleyicilerinin karşısına çıkan Yaşar İpek, bir magazin programına konuk oldu. Yaşar İpek’ten Aleyna Tilki İtirafı geldi. İşte Yaşar İpek’ten gelen Aleyna Tilki itirafı;

Ebru Gündeş İddiaları

İpek’in, Ebru Gündeş’in paylaşımlarına yorum yapması ve beğeni yapması iddialara sebep gösterilmişti. Çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozan ünlü isim, “Söz konusu değil böyle bir şey. Ebru Gündeş’i hayatım boyunca 3-4 kere gördüm, o da sahnede. Çok sevdiğim saygı duyduğum bir sanatçı arkadaşımdır” ifadelerini kullanarak aşk iddialarını yalanlamıştı.

Yaşar İpek kimdir?

Yaşar İpek’ten Aleyna Tilki İtirafı

Şimdilerde yeni çıkardığı ‘Aman’ şarkısıyla adından söz ettiren 41 yaşındaki Yaşar İpek, tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. İpek, canlı yayında; genç meslektaşı Aleyna Tilki’ye olan hayranlığından bahsetti.

Aleyna Tilki, dün Instagram hesabından İngilizce şarkısı için çektiği klipten görüntüler yayınlamıştı. Programda genç popçunun haberinin yayınladığı sıralarda Yaşar İpek, canlı yayında genç popçu Tilki’ye olan hayranlığını dile getirdi.

Tilki’yi çok beğendiğini söyleyen İpek, “Çok güzel kız. Sesini de fiziğini de tipini de her şeyini çok beğeniyorum. Fotoğraflarına büyütüp bakıyorum” ifadelerini kullandı.

“Pırıl Pırıl Kız”

“Sosyal medyadan baktığım tek ünlü diyebilirim” diyen şarkıcı, “Aleyna çok güzel ve çok yetenekli bir kız. Sesi güzel kendine güzel. 22 yaşında pırıl pırıl tertemiz bir kız. Yaşına göre de çok şey yaptı, bu İngilizce şarkıcısı da tutarsa onu tebrik edeceğim” dedi.

Aleyna Tilki’nin Hayranında Evinin Krokisi Çıktı!

Sunuculardan Gülşen Yüksel Salt’ın “‘Dünya ahiret kardeşin olsun” sözlerine Yaşar İpek; “Yok öyle bir şey demiyorum. Nereden çıkardın şimdi bunu” diye cevap vererek herkesi şaşırttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler