Yasak Elma'nın Kadın Oyuncuların'dan Talat Bulut'a Şok! - Magazin Haberleri
Kapat

Yasak Elma’nın Kadın Oyuncuların’dan Talat Bulut’a Şok!

Magazin Haberleri
Ünlüler Yasak Elma’nın Kadın Oyuncuların’dan Talat Bulut’a Şok!

Son dönemde gündeme bomba gibi düşen Talat Bulut taciz iddiaları ile gündemde çok konuşulmuştu. Kamuoyunda geniş yankı uyandıran olayın ardından Yasak Elma dizinin kadın oyuncuları da sosyal medya hesaplarında bir açıklama yayınladılar. İşte Yasak Elma kadın oyuncularından o açıklama…

Talat Bulut “Beni de Taciz Etti” Diyen Hande Ateizi’ne Cevap Verdi…

Talat Bulut’un İlk Açıklaması!

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut, 19 yaşındaki set çalışanını taciz ettiği iddiaları ile gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu, iddialar hakkında sessizliğini sonunda bozdu ve az önce sosyal medya hesabından açıklama yayınladı. İşte detaylar…

“Son birkaç gündür hakkımda çıkan asılsız iddiaları şaşkınlıkla izliyorum. Gerçekle hiç bir alakası olmayan bu ithamlar beni ve ailemi çok üzdü. Bu gerçek dışı iddiayı ortaya atan ilgili kişi ve bilip bilmeden karalayıcı yorum yapıp, hakaret eden herkes hakkında yargı yoluna başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunarım.” ifadelerini kullandı.

Talat Bulut Duymayan Kalmasın Adlı Magazin Programında Konuştu!

Taciz İddiaları…

Yasak Elma dizisinin 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Şimşek, 31 Mayıs Perşembe final sahnesi çekilirken sette dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut tarafından tacize uğradığını iddia ederek “Sahne öncesi Talat Bulut’un kravatını düzeltmek istedim. Bana ‘Odaya girelim, orada düzelt’ dedi. Orada dudağımdan öpüp gitti. Şok yaşadım. Sonra yapım ekibinin yanına çıktım. Beni öperken yanımda kimse yoktu. Ama odaya çağırırken şahitlerim var. Başrol oyuncuları Şevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna Sevda Erginci, Gün Akıncı başta olmak üzere setteki herkes bana büyük destek oldu.” şeklinde açıklama yapmıştı.

Talat Bulut Kimdir?

Yasak Elma’nın Kadın Oyuncuların’dan Açıklama!

“İçine düştüğümüz talihsiz meseleye dair, #yasak elma kadınları olarak, elbette bir çift sözümüz olacaktır; ancak yargılama sürecini etkilememek adına şimdilik yorum ve açıklama yapmamayı tercih ediyoruz.

Kadına yönelik her türlü şiddet, fiziksel veya cinsel tacize karşı olduğumuzu ve bunu doğuran her türlü olumsuz tutum ve davranışları ortadan kaldırmak adına verilen mücadelede kadın olarak dayanışma içerisinde olacağımızı bildiririz.

Şevval Sam, Eda Ece, Şafak Pekdemir Mengü, Sevda Erginci, Neslihan Yeşilyurt, İrem Kahyaoğlu, Nilgün Türksever”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir