Magazin Haberleri » Ünlüler » Yasak Elma Dizisinde Olay Değişim!
Yasak Elma Dizisinde Olay Değisim!
Yasak Elma Dizisinde Olay Değisim!

Yasak Elma Dizisinde Olay Değişim!

Yayınlandığı günden beri geniş hayran kitlesi bulunan Yasak Elma Dizisin de şok değişim yaşandı. Yayınlandığı ilk günden beri heyacanları dorukta bırakan Yasak Elma dizisinde ki değişiklik herkesi şaşırttı.


Bir Çok Oyuncu Diziden Ayrıldı!

Yasak Elma dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte dizide ki bir çok oyuncunun dizideden ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin ayrıldığı diziden, Yağmur karakterini oynayan Ege Kökenli’nin de ayrıldığı bir süre önce gündeme gelmişti. Bu ayrılıkların ardından bir başka ayrılık haberi daha gündeme gelmişti kısa bir süre önce. Dizide Lila Argun karakterini oynayan Ayşegül Çınar’ın da projeden ayrıldığı öğrenilmişti.

Yasak Elma dizisi öyle ters köşeler yapıyor ki!


Karakter Değil Oyuncu Değişikliği Yapıldı!

Oyuncuların diziden ayrılmasıyla birlikte  nasıl bir yol izleneceği merak konusu olmuştu.  Lila karakterinin hikayeden çıkarıldığı zannediliyordu. Lila karakteri diziden çıkarılmamış, Lila’yı oynayan Ayşegül Çınar ile yollar ayrılmıştı. Dizi de Lila karakterini kimin canlandıracağı da belli oldu. Buçe Buse Kahraman oldu.

Hakkında Seray Çelik

Avatar

İlginizi Çekebilir

Arto Çağla Şıkel

Sen önce göğüslerini göstermemeyi öğret diyen Arto’ya 3 ay uzaklaştırma kararı

Geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı Çağla Şikel’in sosyal medyadan paylaştığı “Mini etekle nasıl oturulur?” videosu üzerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir