Ana SayfaDizilerYargı 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ceylin Cinayet Mi İşliyor?

İlgili Postlar

Yargı 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ceylin Cinayet Mi İşliyor?

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı, 29. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ceylin, gittiği yerde Çınar’ı bulunca hemen polise haber veriyor. Çınar ile Metin, sorguya alınıyor. Ceylin de ifade veriyor. Ancak, kendisini oraya Yekta’nın götürdüğünü söylemiyor. Söylese, her şeyin Engin’in planı olduğu ortaya çıkacakken susuyor. Ceylin, Ilgaz’ı eve götürüyor ve ailesi ile kendi arasında bir seçim yapmasını istiyor. Altı ay sonra Eren, Ceylin’i elinde kanlı bıçakla yakalıyor. Ceylin, cinayet mi işliyor?

Pazar Dizileri 2022

Ceylin Cinayet Mi İşliyor?

Yargı dizisinin 30. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ceylin, Ilgaz, Pars ve Eren’in bağlı olan Çınar’ın iplerini çözmeye çalışırken buluyor. Hemen, polisi arayıp babasının katilini ve ona yardım edenleri ihbar ediyor. Yekta, yanına aldığı gazeteciden tüm anların fotoğraflarını çekmesini istiyor. Polis gelene kadar Pars Ceylin’e, Çınar’ın kayıp olduğunu onu burada bu halde buldukların, zaten, Metin komiserinde teslim olacağını söylüyor.

YARGI 29. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Ilgaz, tamamen Ceylin’in yaşadıklarına odaklanıyor. Pars, önce Çınar’ı sorguya alıyor. Çınar, her şeyi olduğu gibi anlatıyor ve olay anında silahın patladığını, kendisinin vurulduğunu zannedip bayıldığını söylüyor. Pars, Çınar’ın tek kurşundan bahsederken Zafer’in iki yerinden vurulmuş olmasına aklı takılıyor.

Metin de sorguya alınıyor. O da Zafer’in göğsünde ve karnında yara olduğunu çok dikkat etmediğini, onu oradan alıp bagaja koyduğunu, daha sonrada cesedin kaybolduğunu anlatıyor. Aslında, tüm planı Engin yapmıştır. Serdar’ı tutup Çınar’ı takip ettirmiş, Zafer’e ikinci kurşunu da o sıkmıştır.

Metin’in arabasından da Serdar Zafer’in cesedini alıp ormana arkadaşıyla gömmüştür. Yekta bunu Serdar’dan öğrenip Zafer’in cesedinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Ama Ceylin’in Yekta’dan bahsetmemesiyle olay şimdilik sürüncemede kalıyor. Metin ile Çınar, nöbetçi mahkemeye çıkıyor.

Ilgaz, her ikisininde tutuklu yargılanması için Pars’tan talepte bulunmasını istiyor. Nöbetçi hakim Çınar’ın, tutuklu yargılanmasına karar veriyor. Metin’in ise, tutuksuz yargılanmasına karar veriyor. Ceylin eve gidip annesine durumu anlatıyor. Gül, Ilgaz ve ailesine ateş püskürüyor.

Ceylin, duruşmadan sonra Ilgaz’a evlerine gitmek istediğini söylüyor. Evde Ilgaz’a, kendisi ile ailesi arasında bir tercih yapmasını istiyor. Altı ay sonra Ceylin, üstü başı kan içine evine geliyor. Elini yıkayıp kanlı bıçağı saklamaya çalışırken, Eren kapıya dayanıyor ve kapıyı kırıp içeri girmek zorunda kalıyor. Ceylin, elinde kanlı bıçakla kala kalıyor. Ceylin, cinayet mi işliyor?

Yargı 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ilgaz Çaresizce Ceylin’in Kapısında Bekliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler