Ana SayfaDedikodu"Yalnızca Hakan Ural İhanete Uğramadı..."

İlgili Postlar

“Yalnızca Hakan Ural İhanete Uğramadı…”

Seyhan Soylu, ‘Al Sana Haber’ de Karahan Çantay hakkında bomba açıklamalarına devam ederek yine şoke eden itiraflara imza attı. ‘AL SANA HABER’ de bugün yine yer yerinden oynadı. Detaylar Haberimizde…

Seyhan Soylu: “Karahan Çantay Benden İntikam Almak İçin Sibel Can’la Birlikte Oldu!”…

“Yalnızca Hakan Ural İhanete Uğramadı…”

YouTube kanalındaki Al Sana Haber’ in canlı yayını sırasında izleyicilerden gelen “Karahan Çantay’ ı konuşun lütfen” ısrarı üzerine Başak Çokan; “Karahan Çantay‘ ı konuşun demişsiniz.” deyince Seyhan Soylu; “İzleyicilerimizin tabi ki istediği yorumlar, teklifler ve bizden konuşulmasını istediği konulara kıymet veriyoruz. Çok değerli bir oyuncu olacakken ve kariyeri çok parlak bir gençken maalesef Sibel Can‘ la yaşadığı olaydan sonra yurtdışına sürgün edilerek ülkeye gelmeden uzun bir süre orada kalıp en sonunda da bir motosiklet kazasında genç bir adam öldü….. diyerek çarpıcı açıklamalarına şöyle devam etti…

“Yalnızca Hakan Ural İhanete Uğramadı…”

…Biz o arada küstük. Tamamen yolumuzu ayırmamıştık. Karahan benle birlikteyken Sibel Can’ la birlikte oldu ve Londra’ ya gittiler. Döndüğünde yine birlikte olduk. Sonra biz ayrıldık. Yani bana Sibel Can’la ihanet etti. Yalnızca Hakan Ural ihanete uğramadı. Hakan Ural’ın bugün Milliyetçi söylemleri, delikanlı jargonları falan biz 40 kişiyiz birbirimizi biliriz. Sibel gayet rahat bir kadındı. Sibel Can Hakan Ural‘a ihanet etmedi. Onların alışıla gelmiş bir hayatı olabilirdi.Ama Karahan ilk defa ihanet etti. Biz Karahan’la birbirimizi çok seviyorduk. Dayanamadım ona jigolo dendiği için…”, “Karahan asla bir kadından bir şeye ihtiyacı olmayacak kadar şöhreti ve bedenini bir meta olarak kullanacak bir adam da değildi. Ben ve Karahan ayrıldıktan ve Karahan kendisine racon kesen adamdan korkup kaçtıktan sonra o racon kesen adam da benim sevgilim oldu” deyince masadaki yorumcular bir şok daha yaşadı….

Seyhan Soylu Kimdir?

Karahan Çantay Kimdir?

“Karahan’ da Bu Ülkeden Gitmek Zorunda Kaldı”

İddialarına devam eden Soylu “Ve geçmişimde benimle Karahan’ın olduğunu öğrenince üstüne de tuz biber oldu bu olay. Yoksa ucuz böyle polemiklerle kasetlerle vs. olacak iş değildi. Çünkü o racon kesen adam Karahan’a ve o Can Kuzu denilen o çocuğa, işte böyle seks kasetleri var gibi ucuz polemikler dönmüştü o tarihte. Hiç öyle bir şey değildi. Ana sebebi yine benim dillerden düşmeyen aşkımdan dolayıydı. Bu olayımızı duyunca daha çok öfkelenmişti çünkü. Karahan’ da bu ülkeden gitmek zorunda kaldı” dedi.

Gökay Kalaycıoğlu; “Seyhan peki nasıl affedebildin Sibel Can’ la olan olayı? O kadar sevdin mi?” diye sordu.

Seyhan Soylu; “Tabii ki. Ama ben ayrıldıktan sonra geçmişimdeki insanın topuğuna bile bakmam. Karahan küsmüştü. O yer altı dünyasındaki alemin kralından korkup gitmiş olabilir ama bir daha gelmeme sebebi sanat camiasındaki iğrençlikler ve iki yüzlü insanların düzenbazlıklarından dolayı öğretmenlik yapıp, valelik yapıp, bodyguardlık ve garsonluk yapmayı tercih etti. Yine de o dünyaya dönmedi” dedi.

Gökay Kalaycıoğlu; “Peki Karahan’ın vefatı senin üzerinde nasıl bir etki yarattı?” diye sordu.

Seyhan Soylu; “Çok Ağladım Çok Canım Yandı…”

….Sadece aşkımıza değil dostluğumuza ağladım. Çok özel bir ailesi vardı. Ve onun en yakın arkadaşı kankası kafeteryası var ZOOM Cafe diye Halkalı’da aynı zamanda ev arkadaşıydı. Onunla konuştuğumuzda canımın yandığını o da biliyordu. O da özel bir dostumdu. Ağlanmayacak bir adam değildi Karahan. Kendinden şöhretinden ve her şeyden çok fedakarlıklar ederek, sıla hasreti çekerek o kadar güzel bir ailenin evladına karşı hasret içinde ölmesine ağladım….

Seyhan Soylu: “Benim İçin Kıskandırılmak İçin Yatılan Bir Kadındı O”

…..Şunu da söyleyeyim Sibel Can ile ilişkisi bana kızgınlığından dolayı intikam için birlikte oldu. Beni kıskandırmak içindi. Karahan Hakan’dan daha yakışıklı bir adamdı. Sibel için çok güzel bir fantezi olabilirdi ama bu benim canımı acıtmıştı. Ve ayrıca Sibel Can için ulaşamayacağı bir bedene ihanet olabilir kocasına. Ama benim için kıskandırılmak için yatılan bir kadındı o. Biraz önce kullanılan jigolo kelimesi benim ağırıma gitti. Öyle bir şeyine şahit olmadım. Bunun için açıklama yapmak istedim. Beni kıskandırsın diye kullanılmış bir kadındır Sibel Can” diyerek bomba iddialarda bulundu….

Sibel Can kimdir?

Hakan Ural kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler