Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaDizilerYalancılar Ve Mumlar Dizisi Final Mi Yapıyor?

Yalancılar Ve Mumlar Dizisi Final Mi Yapıyor?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yalancılar Ve Mumlar’ın yayınlanan son bölümünde; Elif, Şerife’nin telefon konuşmasına şahit olup onu takip edip evini öğrenir. Ertesi gün Yakup’la birlikte eve girip araştırma yapar. Yakup, Engin’le Şerife’nin fotoğrafını saklayıp Elif’e gönderir. Sumru, çoklu organ yetmezliğiyle hastaneye kaldırılır. Engin, Elif’in karşısına çıkar. Onunla konuşmasını kayda aldırır. Hastaneye polisler gelir. Yalancılar Ve Mumlar dizisi final mi yapıyor?

Pazar Dizileri 2021

Yalancılar Ve Mumlar Dizisi Final Mi Yapıyor?

Yalancılar ve Mumlar dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Böyle olunca da dizinin final yapıp yapmayacağı konuşulmaya başlandı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizi, 5. bölümüyle final yapacak.

YALANCILAR VE MUMLAR 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Elif, Şerife’nin konuşmalarını duyar. Şerife, hemen bir yalan uydurur. Elif, onun konuşmalarına inanmışken kocasıyla kendi fotoğrafı düşüp kırılır. Şerife’nin kızı ‘baba’ deyince Elif’ini içine kurt düşer. Hemen Meliha’yı eve çağırıp Şerife’yi gönderir.

Şerife’yi takip edip onun evini öğrenir. O gün Yakup’a birinin kendisini aradığını ve Engin’in yaşadığını söyleyip onu kurtarmak için para verdiğini anlatır. Ertesi gün Engin’i bırakacakları yere Yavuz’la gider. Ama kimse gelmez. Öyle olunca Elif, Yavuz’la birlikte Şerife’nin evine gizlice girer.

Yavuz, orada Engin’le Şerife’nin fotoğrafını bulup saklar. Engin, Şerife’yi arayıp durumu anlatıp onu uyarır. Hatta Sumru’ya bir doz daha ilaç vermesini ister. Yakup, bir zarfın içine Şerife güvenmemesini yazıp o fotoğrafı Elif’in posta kutusuna bırakır.

Elif, fotoğrafı alıp Şerife’nin karşısına geçer. Şerife, Engin’in kocası olduğunu ama kendisine bir türlü nikah kıymadığını, yuvasını onun yıktığını söyler. Elif, Şerife’yi evden kovar. Bu arada Şebnem, Hasan’ı terk eder.

Hasan, Şebnem’in gönlünü almak için Ceyda’nın kapısına gelir. Ama Şebnem, onunla görüşmez. Meliha ise, Metin’le dışarıda görüşüp babasının sevgilisinin kendisi olduğunu, onun öldürüldüğünde orada olduğunu, babasını öldürenin kendisi değil annesi olduğunu itiraf eder.

Sumru, hastalanır. Elif, kızını hastaneye götürdüğünde onun çoklu organ yetmezliği olduğunu ve hemen ameliyata alınması gerektiğini öğrenir. Yaşadığı şokları atlatamayan Elif, tuvalette yüzünü yıkarken Engin yanına gelir.

Önce onun sağ olduğuna sevinen Elif, daha sonra onun ortadan kaybolmasını kızının çok hasta ve sigortadan gelen paraya çok ihtiyacı olduğunu söyleyip çıkar. Şerife, Engin’le Elif’in konuşmalarını kaydeder. Engin, kaydı alıp hastaneden çıkar.

Şerife’ye de kimseye görünmeden oradan ayrılmasını ister. Elif, hemen Ceyda’yla birlikte gidip sigortanın yatırdığı paranın hepsini bankadan çeker. Parayı çektikten sonra hastaneye dönen Elif, kızının iyileşmesinden başka bir şey düşünmez. O sırada hastaneye polisler gelir ve Elif’i sorar.

 Yalancılar Ve Mumlar 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Polisler Elif’i Neden Arıyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...