Ana SayfaÜnlülerYağmur Ünal'dan Çöp Kamyonuna Düştü Haberlerine Jet Yanıt!

İlgili Postlar

Yağmur Ünal’dan Çöp Kamyonuna Düştü Haberlerine Jet Yanıt!

Yağmur Ünal’dan çöp kamyonuna düştüğü iddialarına jet bir yanıt geldi! Önceki akşam erkek arkadaşı Kasım Garipoğlu ile ablası Irmak Ünal’ı tanıştırmak için bir yemek organize eden Yağmur Ünal, restoran çıkısında çöp kamyonuna düştüğü ile ilgili iddialara ne cevap verdi? İşte haberimizin detayları…

Yağmur Ünal, sevgilisi Kasım Garipoğlu ile ayrıldı!

Yemek Organizasyonu

Sevgilisi Kasım Garipoğlu’nu ablası Irmak Ünal ile tanıştırmak isten Yağmur Ünal, önceki akşam Bebek’de ki bir restoranda yemek organize etti. Survivor yarışması ile tanınan Anıl Tetik’de aileye eşlik etti. Yedi yıllık eşi Emre Karabacak’dan boşanan Irmak Ünal’ın, Anıl Tetik ile birlikte şarkılar söyleyip, dans ettiği iddia edilirken; mekandan el ele çıkan Ünal ve Anıl, gazetecileri görünce ayrı yönlere gitti. Aldığı alkol nedeniyle ayakta durmakta zorlandığı görülen Yağmur Ünal’ın yardımına ablası koştu. Irmak Ünal, kardeşi Yağmur’un koluna girerek, yürümesine yardımcı oldu. Ancak topuklu ayakkabısının azizliğine uğrayan Yağmur Ünal, kendini yerde buldu. Beşiktaş Belediyesi’ne ait çöp toplama aracının hemen yanına düşen Yağmur Ünal, zor anlar yaşadı. İşçilerin ve çevredekilerin yardımıyla kaldırılan Ünal, ayağından çıkan ayakkabılarını eline alarak, aracına binmeyi başardı.

Kuyunun İçine Düştüm Hatta Hala Oradayım, Oradan Yazıyorum!

Eğlenceli başlayan gecenin talihsiz bir kazayla bitmesinin ardından, hakkında çıkan çöp kamyonuna düştü iddiaları için sosyal medya hesabından konu ile ilgili bir yazı yayınlayan Yağmur Ünal; paylaşımında “Hayır hayır yanlış haber. Aslında çöp kamyonunun içine değil orada bulunan kuyunun içine düştüm hatta hala oradayım oradan yazıyorum Yapım sektöründeki senarist açığını gidermek için bulduğum fikri paylaşmak için yardım ekiplerinin gelmesini bekleyemedim. Bazı hayal gücü yüksek, senaryo yazmaktan hoşlanan ve sektör değiştirmek isteyen magazin muhabiri arkadaşları bu hafta ici şirketimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Çok sevgiler” dedi.

Yağmur Ünal Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler