Ana SayfaÜnlülerVatan Şaşmaz cinayetinde şok gelişme! Filiz Aker'in telefonundan çıkanlar şoke etti!

İlgili Postlar

Vatan Şaşmaz cinayetinde şok gelişme! Filiz Aker’in telefonundan çıkanlar şoke etti!

Vatan Şaşmaz’ı vurarak öldüren, hemen ardından aynı silahla intihar eden Filiz Aker’in cep telefonundan çıkan arama sonuçları şoke etti. Aker’in, olaydan kısa bir süre önce “Siyanür” ve “Ölü insanın vücudu neden sertleşir?” gibi aramalar yaptığı öğrenildi. Detaylar haberimizde…

Vatan Şaşmaz cinayetinde şok gelişme

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ı öldürerek hemen sonrasında intihar eden Filiz Aker’in cep telefonunda yapılan incelemelerde şoke eden bulgulara rastlandı.

Filiz Aker’in, cep telefonunun arama motorundan yaptığı aramalar ortaya çıktı

Filiz Aker’in cep telefonunda yapılan inceleme sonucunda olaydan yaklaşık 1 ay kadar önce telefonunun arama motorundan, “Siyanür”, “Organ bağışı hangi hastanelerde yapılıyor”, “Kadavra bağışı nasıl yapılır?”, “Ölünce vücut neden ağırlaşıyor”, “Ölü insanın vücudu neden sertleşir”, “Silah askıları nerede satılıyor” ve “Korse silah kılıfı” gibi aramaları yaptığı ortaya çıktı.

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker irtibattaymış

Olay günü ve öncesine dair Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz’ın konuşma ve mesajlaşma kayıtlarının da olduğu belirtilen kararda, ikilinin olay günü otelde buluşmak için anlaştıkları, ayrıca Şaşmaz’ın olay günü sık sık Aker’e mesaj atıp yeri hakkında, “Geliyorum”, “Az kaldı” şeklinde bilgi verdiği ortaya çıktı. Bunun yanı sıra yapılan otopsi incelemesinde Vatan Şaşmaz’ın vücuduna isabet eden 4 kurşunun da öldürücü nitelikte olduğu, uzaktan atış yapıldığı ve kurşunlardan 1’inin boynuna diğer 3’ünün ise sırtına isabet ettiği vurgulandı. Ayrıca, olay anında Filiz Aker’in sağ elinde takılı olan kanlı eldivenin de adli emanete saklanmasına karar verildi.

Dosya kapandı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, Filiz Aker’e cinayeti işlemesinde yardım eden ya da Filiz Aker’i cinayet işlemeye azmettiren birinin varlığına dair bir bulguya rastlanılmadığını belirterek, olayın tek faili olan Filiz Aker’in de hayatına son verdiği için soruşturma yapılamayacağına karar vererek dosyayı kapattı.

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 günü Beşiktaş’ta bulunan Conrad The Boshpous otelde eski sevgilisi eski manken Filiz Aker tarafından dört kurşunla vurularak öldürülmüştü. Filiz Aker, Şaşmaz’ı öldürdükten sonra aynı silahla kendini başından vurarak intihar etmişti.

Vatan Şaşmaz kimdir?

Filiz Aker kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler