Ana SayfaDedikoduUraz Kaygılaroğlu Yeni Sevgilisiyle Yakalandı

İlgili Postlar

Uraz Kaygılaroğlu Yeni Sevgilisiyle Yakalandı

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nın adı, geçtiğimiz ay kendisi gibi olan Nesrin Cavadzade ile anılmıştı. Aşk iddialarını yalanlayan Uraz Kaygılaroğlu yeni sevgilisiyle yakalandı. Görüntülenmemek için odalarından çıkmadığı öğrenilen çiftin önlemleri, işe yaramadı. İşte detaylar;

Kısmet Bu İşler”

Geçtiğimiz aylarda Bebek’te görüntülenen Cavadzade, nişanlısı Gökhan Alkan ile nikah masasına ne zaman oturmayı planladığı sorusuna “Annem bu kadar sormuyor ne zaman evleneceğimi, annemden daha çok soruyorsunuz. Kısmet bu işler, bakalım. Kafamızda herhangi bir tarih yok, olsa söylerim” yanıtını vererek sitem etmişti.

Evliliğe Giden Aşk Bitti

Aşklarını gözlerden uzak yaşamaya devam eden çift, son olarak ayrılık haberleriyle gündeme gelmişti. Birlikteliklerini noktaladıkları konuşulan çiftten yakışıklı oyuncu, Cavadzade’yi sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı. Alkan, ayrıca nişanlısıyla birlikte olan fotoğraflarını da kaldırmıştı.

Nesrin Cavadzade kimdir?

Gökhan Alkan Kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu ve Nesrin Cavadzade Aşk Mı Yaşıyor?

Alkan ile çekilen fotoğraflarını geçtiğimiz günlerde kaldıran Nesrin Cavadzade hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Güzel oyuncunun ‘Üç Kuruş’ dizisindeki partneri Uraz Kaygılaroğlu ile yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

Çıkan haberlerin ardından Kaygılarıoğlu, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, “Bugün rol arkadaşım Nesrin Cavadzade’yle ilgili çıkan haber tamamen asılsızdır. İlgilisinin bilgisine” ifadelerini kullandı.

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu Yeni Sevigilisyle Yakalandı

Son dönemde Berrak Tüzünataç ve Gülcan Arslan ile kısa süren birliktelikler yaşayan Uraz Kaygılaroğlu, Cavadzade ile hakkında çıkan aşk iddialarını yalanlamasının ardından geçtiğimiz gün Bozburun’da yeni kız arkadaşıyla objektiflere takıldı. Ünlü oyuncunun yeni kız arkadaşı ile 3 gün tatil yaptığı, görüntülenmemek için odadan çıkmadıkları ve çalışanlara “Burda olduğumuz duyulmasın“ dedikleri öğrenildi.

Tüm bu önlemlere rağmen oyuncu, görüntülenmekten kurtulamadı. Tatilinin son gününde otelden ayrıldığı sırada kendisini bekleyen bota binerken kameralara yansıyan sevgililerin, basın mensuplarını fark edince fark edince suratları asıldı.

Kaygılaroğlu’nun sevgilisinin köpeğini taşıması ise dikkat çekti.

Uraz Kaygılaroğlu’ndan yeni ilişkisiyle ilgili şimdilik herhangi bir açıklama gelmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler