Salı, Kasım 30, 2021
Ana SayfaDedikoduÜnlü Dj'e uyuşturucu şoku!

Ünlü Dj’e uyuşturucu şoku!

-

Duyanları şok edecek bir gözaltı kararı! Peki, bu ünlü isim kim, ve neden hakkında böyle bir karar istendi? Dünyaca ünlü Amerikalı DJ David Morales, Japonya’nın Fukuoka Havalimanı’nda uyuşturucu madde bulundurma şüphesiyle gözaltına alındı. Morales’in, suçlamaları “uyuşturucu benim değil, biri bana tuzak kurmuş olabilir” diyerek reddettiği belirtildi. Ünlü Amerikalı DJ David Morales’in açıklamalarına ve yaşananların tüm detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

“Bana tuzak kurmuş olabilir…”

Dünyaca ünlü Amerikalı Dj David Morales, bir dizi etkinliğe katılmak üzere geldiği Japonya’da uyuşturucu madde bulundurma şüphesiyle gözaltına alındı. Dj David Morales’in, suçlamaları “uyuşturucu benim değil, biri bana tuzak kurmuş olabilir.” açıklamasında bulunarak uyuşturucu madde bulundurma iddialarını yalanladı.

“7 yıla varan hapis ve 3 milyon…”

Japonya’nın Fukuoka şehrindeki havalimanında bavulunda uyuşturucu madde bulunduğu açıklanan 1980’ler ve 1990’larda New York müzik piyasasında etkili bir figür olarak yer alan Morales’in, suçlamaları “uyuşturucu benim değil, biri bana tuzak kurmuş olabilir” diyerek reddettiği belirtildi.  Uyuşturucu bulundurmanın sert kanunlarla yasaklandığı Japonya’da bu suçu işleyenler “kişisel kullanım” dahil 7 yıla varan hapis ve 3 milyon yen para cezasına çarptırılıyor. Gazetecilerden alınan bilgiler dahilinde olay mahkeme sürecinde henüz netleşmedi ve 1980’ler ve 1990’larda New York müzik piyasasında etkili bir figür olarak yer alan Morales, DJ Mariah Carey konuya ilişkin yukarıda belirtlenler haricinde henüz bir açıklama yapmadı.

David Morales Kimdir?

1980’ler ve 1990’larda New York müzik piyasasında etkili bir figür olarak yer alan Morales, Mariah Carey, Aretha Franklin, Michael Jackson ve Janet Jackson gibi sanatçılar için remiksler yaptı. 1996’da yapımcı sıfatıyla çalıştığı Mariah Carey’nin “Fantezi” adlı şarkısı için ilk kez Grammy Ödülü’ne aday gösterilen Morales, iki yıl sonra Grammy Ödülü’nü kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Tefo & Seko “Lafa Bak” İsimli Yeni Single Yayında...

Tefo & Seko “Lafa Bak” İsimli Yeni Single Yayında…

0
Ünlü müzisyenler Tefo ve Seko’ nun yepyeni single’ı “Lafa Bak” 26 Kasım Cuma günü tüm dijitalmüzik platformlarında yerini aldı. İşte Detayları... Alişan & Tefo’ nun...