Ana SayfaÜnlülerUmut Akyürek Geçirdiği Zor Günleri Anlattı...

İlgili Postlar

Umut Akyürek Geçirdiği Zor Günleri Anlattı…

Umut Akyürek geçirdiği zor günleri anlattı… Ünlü şarkıcı Umut Akyürek, katıldığı 2. Sayfa magazin programında bir süredir geçirdiği zor günleri anlattı. Halk arasında “Delirten Hastalık” olarak da bilinen Trigeminal Nevralji teşhisi konulan ünlü şarkıcı, hem yaşadıklarını anlattı hem de görüntüsü ile oldukça konuşulan 14 yaşındaki kızı hakkında açıklamalarda bulundu. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

İntihar hastalığına yakalandığı duyurulan Umut Akyürek’ten korkutan paylaşım!

Umut Akyürek geçirdiği zor günleri anlattı…

Umut Akyürek geçirdiği zor günleri anlattı… Türk Sanat Müziğinin yeni nesil en sevilen seslerinden birisi olan Umut Akyürek, katıldığı 2. Sayfa programında yaşadığı zor günler hakkında açıklama yaptı.

Geçtiğimiz yıl halk arasında “Delirten Hastalık” olarak da bilinen Trigeminal Nevralji teşhisi konulan ünlü şarkıcı Umut Akyürek, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarıyla çok konuşulan 14 yaşındaki kızı Melek Bal ile ilgili yorumlara açıklık getirdi. 

İşte Umut Akyürek’in 2. Sayfa programında anlattıklarından bazı satırbaşları…

Umut Akyürek ve 14 yaşındaki kızı Melek Bal.
Umut Akyürek ve 14 yaşındaki kızı Melek Bal.

Umut Akyürek kimdir?

Diş tedavisinden sonra korkunç ağrılar başladı

-Bir buçuk yıldır zorlu bir süreçten geçtim. Ben bir diş tedavisi gördüm, sonra çok korkunç ağrılar başladı bende. Hayatımda yaşadığım yaşayabileceğim en korkunç ağrı.

-Antibiyotik ilaçlar tükettim. Hiçbiri işe yaramadı.Pek çok ilaç kullandığım için de kilo aldım. Halk arasında bu hastalığın adı ‘delirten hastalık’ olarak geçiyor. Şu anda yok çok şükür bir ağrım. Çok çaresiz kaldığım zamanlar oldu. Çünkü ilacı yok, bir ilaca başlıyorsun bir buçuk ay sonra ilacın etkisini anlıyorsun.

Büyüse de hayırlısıyla bir koca bulsa!

-Melek Bal çok çılgın. Bazen diyorum ki ‘Bir an önce büyüse de hayırlısıyla bir koca bulsa da aklını başına alsa biz de bundan kurtulsak’ (gülüyor)

-Yaşıtlarına göre büyük gösteriyor ama henüz çok küçük. Bakmayın onun öyle makyajlar yapıp, saçlar boyadığına… Her gece ‘anne beni uyut’ diyor. İlla yanına yatacağım, sırtını kaşıyacağım, dua edeceğim öyle uyuyor.

Başına buyruk olduğu için bizi yorduğu zamanlar oluyor

-Kızımızı her an kontrol ederiz, cep telefonunu falan karıştırırız. Hoşumuza gitmeyen bir şey olursa, müdahale ediyoruz. Çünkü biraz başına buyruk bir kız Melek Bal, bizi yorduğu zamanlar oluyor.

-Bildiğini okuyan bir kız. Anlatıyoruz, yanlış olacağını söylüyoruz… Sosyal medya çünkü, çocuklar için de çok tehlike arz ediyor, uyarıyoruz onu. İnsanlara güven konusunda biraz daha dikkatli olması gerektiğini söylüyoruz.

Gün içinde hep didişme halindeyiz

-Ama anlamıyor, ona bir şey olmaz sanıyor. Daha yaşı çok küçük 14 yaşında… Gün içinde hep didişme halindeyiz ama gece olunca sevgisi ortaya çıkıyor. Saçıma falan karışır hep ama en çok da beni taklit eder.

-Arkadaşları da kendisi gibi marjinal. Piercing falan takıyor yapıştırma, bıraksak her yerini deldirecek. (Gülüyor)Ben disiplinli bir kadınım ama kızım Meleke Bal olunca akan sular duruyor.

-Ama şu an her şey için çok erken. İleride pişmanlık duyabileceğin şeyler yapma diyoruz dövme falan, yaşın büyüsün o zaman bakarsın…

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler