Ana SayfaDizilerÜmit Karan, Survivor’dan elendikten sonra herkese veda etti, bir kişinin yüzüne bile...

İlgili Postlar

Ümit Karan, Survivor’dan elendikten sonra herkese veda etti, bir kişinin yüzüne bile bakmadı!

Survivor 2018 ekranda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Survivorda final yaklaşırken işler iyice karıştı. Adada soğuk rüzgarlar esmeye başladı bile. Survivorda dün akşam ise yine nefesler tutuldu. Survivor’da dün akşam Ümit Karan elenen isim oldu. Damla, Turabi ve Hakan ile eleme potasına giren Ümit Karan adaya veda etti. Veda sırasında Ümit Karan’ın yaptığı davranış ise damga vurdu. İşte Ümit Karan’dan dikkat çeken o hareket…

Survivor’da Ümit Karan Adaya Veda Etti!

Survivor’da en dikkat çeken isimlerden olan biri elendi ve birçok Survivor izleyicisi bu duruma şaşırdı. Survivor’da bu hafta eleme potasında Ümit Karan, Turabi, Damla ve Hakan vardı. Survivor’da kim elendi sorusunun cevabı ise Ümit Karan Oldu.

4 Haziran 2018 Reyting Sonuçları Açıklandı! Peki Zirvede Hangi İsim Var? Söz Dizisi Mi? Yasak Elma Dizisi Mi? Çukur Dizisi Mi? Yoksa Survivor Mı?

Mustafa Kemal ile Vedalaşmayan Ümit Karan Eleme Gecesine Damga Vurdu…

Survivor’da hem Gönüllüler takımının hem de Ünlüler takımının ağabeyi olarak adlandırılan Ümit Karan dün akşam adaya veda etti. Survivor finaline sayılı günler kala adaya veda eden Ümit Karan’dan şoke eden hareket geldi. Ünlüler takımında yer alan Ümit Karan, hem kendi takımı hem de Gönüllüler takımıyla vedalaştı. Fakat tek bir isim ile vedalaşmadı. O da bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Mustafa Kemal’di. Mustafa Kemal ile vedalaşmayan Ümit Karan eleme gecesine adeta damga vurdu. Mustafa Kemal ise şaşkın bir şekilde, tepkisiz kaldı.

Ümit Karan Kimdir?

Mustafa Kemal’e ‘hain’ demişti

İzleyicilerin de çok şaşırdığı o onların nedeni de merak edilmeye başlandı. İki gün önce bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Mustafa Kemal’in hangi ismi söyleyeceği merak ediliyordu. Ümit Karan ismini veren Mustafa Kemal, hem ünlüler takımını hem de seyircileri oldukça şaşırttı. Nedeni ise Mustafa Kemal’in yarışmada en son olarak Merve ile kavga etmesiydi. Herkes Mustafa Kemal’in Merve ismini vermesini bekliyordu. Kendi ismini duyan Ümit Karan ise bu duruma tepki gösterdi ve Mustafa Kemal’e ‘hain’ demişti. Bu olay sonrası sosyal medya gündemi karıştı. Ümit Karan hayranları elenmiş olmasına tepkili…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler