Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 43. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Boşanacak...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 43. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Türkan İle Somer Boşanacak Mı?

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 43. yeni bölümüyle 28 mart salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Somer, Türkan’ın hamile olduğunu öğrenip onunla tekrar birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Türkan ise, yaşadıklarından sonra bir türlü ne yapacağını bilemiyor. Rüçhan ise, kocasını öldürmeye teşebbüs suçundan göz altına alınıyor. Üç Kız Kardeş 43. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Türkan ile Somer boşanacak mı?

Türkan İle Somer Boşanacak Mı?

Üç Kız Kardeş 43. bölüm yeni fragmanında; Türkan ile Somer, aralarındaki buzları eritip yeniden birlikte olmak için çabalarken bu kez karşılarına Nesrin engeli çıkıyor. Türkan’ın eline boşanma davası ile ilgili mahkeme celbi ulaşınca Somer mahkemeye gitmek istemediğini ve boşanmak istemediğini söylüyor. Ancak Nesrin Somer’e Türkan’dan boşanması için baskı yapıyor. Rüçhan ise Türkan’ın kolundan tutarak Somer’den boşanmasını engellemeye çalışıyor. Türkan’ın kararının ne olacağı merak ediliyor.

İşte Üç Kız Kardeş 43. bölüm 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 42. BÖLÜM ÖZETİ!

Somer, Türkan’ın hamile olduğunu öğrenmesiyle onun yanında olmak istiyor. Türkan iste, restoranda çalışmaya devam ediyor. Rüçhan, Türkan’ın yanına gelip onu aşağılıyor ve onun bu şekilde hayatına devam etmesini istemediğini bildiğini, ama oğlunun da onunla asla birlikte olamayacağını yüzüne vuruyor.

Somer, Türkan’ın çalıştığı restoranı satın alıyor. Somer’in restoranı satın alması da Türkan’ı barışmaları yönünde ikna etmeye çalışıyor. Ancak buna gücü yetmiyor. Türkan inatçı tavrını devam ettirdikçe, Somer’in de artık sabrı taşmaya başlıyor. Mustafa ile Derya ise, Sevilay’ın intihar girişimi sonrasında tekrardan bir yol ayrımına geliyor.

Fatih’in Kalenderlerin evine yerleşmesiyle birlikte Nesrin’in tüm düzeni altüst oluyor. Bunu kabul edemeyen Nesrin, Fatih’le ilgili yeni bir karar alıyor. Rüçhan, kocasını öldürmeye azmettirmek suçundan nezarete atılıyor. Rüçhan, hapis yatmaktan kurtulmak için çaba gösteriyor. Ancak onu, bu durumdan kurtarmak için birilerinin araya girmesi gerekiyor.

Rüçhan’ın karakolda olması, birbirlerine dargın olan Somer ve Türkan’ı yeniden bir araya getiriyor ve Türkan, bu süreç boyunca Somer’i yalnız bırakmıyor. Rüçhan ise hayatının en büyük sınavlarından birini verirken, çok daha sert bir sınavdan geçeceğinden habersizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler