Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 14. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Türkan ile Somer...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 14. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Türkan ile Somer Arasındaki Buzlar Eriyor!

Kanal D’nin salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Üç Kız Kardeş, 14. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sadık, kızının böyle bir şey yapmayacağına inanır. Türkan, olanlardan sonra artık yaşamak istemez. Somer, Türkan’ı sahilde görür. Ona inanmayı seçtiğini ve asla onun elini bırakmayacağını söyler. Türkan’da onu bırakmayacağını söyledikten sonra bayılır. Üç Kız Kardeş 14. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Türkan ile Somer arasındaki buzlar eriyor.

Salı Dizileri 2022

Türkan ile Somer Arasındaki Buzlar Eriyor!

Üç Kız Kardeş 14. bölüm 1. ön izlemesinde; Türkan Somer’e, onu uyurken sevdiğini ve onunla bir gelecek hayali kuramadığını söylüyor. Somer, Türkan’ın sevdiği şeyleri öğrenemediği için çok pişmanlık duyduğunu söyleyip Türkan’ı öpüyor. Peki ikili arasında bundan sonra neler olacak?

İşte Üç Kız Kardeş 14. bölüm 1. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahkemede Türkan, boşanmak istediğini söyler. Somer ise, boşanmak istemediğini karısını çok sevdiğini bir kızgınlıkla dava açtığını söyler. Hakim davayı ileri bir tarihe erteler. Nesrin, Türkan’ın peşinden gidip ona ne yapmaya çalıştığını, onu seven bir kocasının olduğunu, bu zenginlik ve ilgi mi onu bu hale getirdiğini sorar.

Türkan, annesinin bu sözlerine çok kızıp sadece el alem için kendisini istemediğini söyler. Nesrin, kızının gözünde iyi bir anne olamamanın üzüntünü yaşar. Somer, Türkan’la birlikte yaşayabilecekleri bir ev bulup ön ödemesini yapar. Rüçhan, oğlunun ev alacağını öğrenir.

Türkan, halasının yanında kalmaya başlar. Sadık, kızını kocasının yanında zanneder. Radyoda dinledikleri bir şarkı Somer ile Türkan’ı sahilde buluşturur. Somer, Türkan’dan bir şans daha ister. Onu alacağı eve götürür. Türkan, Somer’e net bir yanıt vermez. Somer ona, istediği kadar düşünebileceğini söyler.

O sırada Rüçhan Türkan’ı arayıp yanına çağırır. Türkan’ı, oğlunu kandırmakla suçlayıp, onu ve ailesini aşağılar. Türkan, Rüçhan’ın acımasız ve yalnız bir kadın olduğunu söyleyip gider. Somer’le buluşup onunla asla olmayacağını söyleyip yüzüklerini verir. Babasıyla konuştuktan sonra Somer, yurt dışına gitmeye karar verir.

Rüçhan, oğlunun gideceğinden emin olduktan sonra ondan gitmemesini, ne diyorsa onu yapacağını Türkan’la ailesinden de özür dileyeceğini söyler. Sadık, Nezahat’in evine gelince Türkan, Mine’nin teklifini kabul edip onun evine gider. Mine Türkan’a çok kötü bir tuzak hazırlar.

Türkan’dan hoşlanan kişiyi gittikleri kulübe çağırıp onların fotoğraflarını çektirir. Ertesi günde o fotoğrafları gazetede yayınlatır. Rüçhan, tam Somer’le birlikte Türkan’ın yanına gidecekken gazetedeki haberi görüp Somer’in önüne atar.

Üç Kız Kardeş 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Somer Türkan’a İnanmayı Seçiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler