Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Diziler TV8 6 Haziran Salı Yayın Akışı

TV8 6 Haziran Salı Yayın Akışı

-

TV8 6 Haziran Salı 2017 yayın akışı açıklandı. Özellikle televizyon ekranlarında en sevilen yarışma programlarının yer aldığı TV8, Salı gününde de yine birbirinden iddialı programlar ile ekranlarda olacak.

TV8 6 Haziran Salı 2017 yayın akışı kapsamında ekranlarda Günaydın Doktor yer alacak. Özellikle Saat 07.00’da başlayacak olan sağlık programının ardından Maşa İle Koca Ayı adlı çizgi film saat 08.00’da ekranlarda olacak.

Saat 08.15 Oynat Bakalım tekrar bölümleri, saat 09.30’da Aramızda Kalmasın, saat 11.45’te ise Arda’nın Ramazan Mutfağı yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Özellikle öğle kuşağının en çok sevilen programlarından bir tanesi olan Yaşamdan Hikayeler ise canlı olarak saat 12.45 itibariyle yayınlanacak. Survivor Panorama ise saat 15.00’da başlayacak. Gizli cinayetlerin ve sır perdelerinin aralandığı Gerçeğin Peşinde ise özellikle saat 17.00 itibariyle canlı olarak TV8’de olacak.

TV8 6 Haziran Çarşamba Yayın Akışı Akşam Kuşağı

TV8 6 Haziran Salı 2017 yayın akışı kapsamında Survivor saat 20.00’da başlayacak. Tüm gece boyunca Survivor ekranlarda yer alacak. Saat 00.15’te Emre Dorman ile Kuran’ın İzinde saat 02.00’da Bekir Köse ile Sahur Vakti yine ekranlarda olacak diğer programlar olacak. Gece tekrarı yayınlanacak olan programlar ise sırasıyla Yaşamdan Hikayeler ve Gerçeğin Peşinde olacak. Yayınlanacak programlar ile birlikte TV8’de gün sona erecek. TV8’de gün boyunca yayınlanacak olan programlarda en dikkat çekecek yine Survivor olacak. Özellikle eleme sonrasında yeni bir dokunulmazlık oyunu serisine başlanacak olması, yarışmaya olan ilgiyi arttıracak.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!